Hlavní navigace

ŠkoFIN pokračuje ve spolupráci s Car Clubem

Společnost ŠkoFIN představila na dnešní tiskové konferenci ve spolupráci s Car Clubem nové produkty, které by měly být průlomem v poskytování finančních služeb handicapovaným občanům. Partnery tohoto projektu jsou zároveň Škoda Auto a Česká pojišťovna.

Sdílet

Chráněná dílna Car Club nabízí dlouhodobý pronájem nových vozů Škoda Fabia Combi s možností uplatnění 50 % ceny pronájmu jako náhradního plnění. Nabídka je určena pro firmy a instituce zaměstnávající více jak 25 zaměstnanců. Zároveň bude chráněná dílna nabízet úvěrové financování nových vozů pro handicapované spoluobčany.

Produkty, které jsou určeny k financování dlouhodobého pronájmu vozů Škoda Fabia Combi, nesou označení Jednoletý operativní leasing Handy a Dvouletý operativní leasing Handy. V měsíční ceně pronájmu je zahrnuto havarijní pojištění, povinné ručení, silniční daň, silniční asistence, údržba a servis, likvidace pojistných událostí a poskytnutí náhradního vozidla.

Třetím produktem od ŠkoFINu je Úvěr Handy, který je určen na nákup vozu handicapovanými spoluobčany. Již nyní lze vybírat z nových vozů značky Skoda Fabia Combi a v průběhu roku 2007 také z modelové řady Škoda Roomster. Kromě slevy ve výši 13 % z pořizovací ceny vozu, je možné na přání v rámci limitované nabídky namontovat automatickou převodovku zdarma.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).