Hlavní navigace

ŠkoFIN na veletrhu Autotec 2006

Společnost ŠkoFIN se letos představí na mezinárodním veletrhu užitkových automobilů AUTOTEC 2006, který se koná od 3. do 7. června na brněnském výstavišti. Nabídku produktů ŠkoFINu najdete na stáncích ŠkodaAuto a Volkswagen.

Sdílet

Návštěvníci budou moci získat veškeré informace o značkovém financování od ŠkoFINu. Kromě již vypracovaných kalkulací na představovaná vozidla, bude možné nechat si navrhnout financování jakéhokoli koncernového vozu. „Očekáváme, že největší zájem o kalkulace bude v případě novinky Škody Roomster. Připravili jsme pro tento nový model zvýhodněnou akční nabídku,“ vysvětluje za ŠkoFIN Petr Dvořák, brand manager značky Škoda.

Škoda Roomster financovaná ŠkoFINem

Akční leasingová nabídka sestavená speciálně pro nový model Škoda Roomster je založená na výhodném úročení, přičemž úvodní splátka se může pohybovat od 0% až po 70% z ceny vozu a jeho zůstatková hodnota je od 119 Kč do 30% z ceny vozu. Akce platí pro soukromé osoby i živnostníky a firmy. Co se týče délky splácení, ŠkoFIN nabízí financování od 36 do 72 měsíců. Součástí nabídky může být havarijní pojištění a povinné ručení. Individuálně pak lze sjednat i ostatní druhy pojištění, například čelního skla, přepravovaných osob a podobně. Akční nabídka platí od 22.května 2006 a podílejí se na ní společnosti Škoda Auto, ŠkoFIN a pojišťovny Česká pojišťovna, Allianz a Generali.

Ke všem nabídkám Škoda Leasing od ŠkoFINu klienti dostávají jako bonus doplňkovou výhodu, kterou ocení především v nadcházejícím období dovolených. Služba ŠkoFIN Asistent je nad rámec technické asistence při poruše vozidla a poslouží jako poradce na telefonu při jakékoli kolizi či jiné nepříjemné situaci při cestách po Evropě. ŠkoFIN Asistent pomáhá 24 hodin denně například při jednání s úřady, jako plnohodnotný tlumočník při komunikaci s policistou v zahraničí, tedy jako pomocník v nesnázi.

Volkswagen úvěr 0% DPH je název akce, kterou určitě ocení především podnikatelé plátci daně z přidané hodnoty. Pokud si vyberou některý z užitkových vozů Volkswagen modelů Caddy, Transporter, Multivan nebo LT a zvolí úvodní splátku ve výši 19 %, stát jim při nejbližším zúčtování daně z přidané hodnoty vrátí velkou část vložených finančních prostředků. I přesto, že budou mít nákup vozu financovaný ŠkoFINem, celé DPH z ceny vozu dostane klient.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).