Hlavní navigace

ŠkoFIN na veletrhu Autoshow Praha 2006

Společnost ŠkoFIN se i letos představí na mezinárodním veletrhu Autoshow Praha 2006, který se koná od 19. října 2006 na Výstavišti Praha. Prezentaci ŠkoFINu najdete na stánku obchodního partnera AB AUTO Brejla ve střední hale Průmyslového paláce, informace budou však poskytovány i na prezentačních místech partnerů Auto Jarov (stánek č.30) a Auto Exner (stánek č.12).

Sdílet

ŠkoFIN zde nabídne nové i osvědčené akční nabídky finančních produktů, které jsou přílohou této tiskové zprávy. Jako vždy si budou moci všichni návštěvníci veletrhu nechat zkalkulovat financování vozu – vypočítat výši měsíční splátky či přizpůsobit jiné parametry svým možnostem.

Hitem jistě bude akce Travel od ŠkoFINu, vztahující se na vozy Škoda, Volkswagen a SEAT. Součástí této nabídky je navigační systém zdarma.

Produktová řada Škoda Finance pak nabídne výběr z akčních nabídek:
Auto za korunu
Škoda Leasing a Credit N1
Škoda Octavia – karta Benzina nebo
Zimní kola s Českou pojišťovnou.

Financování vozů Volkswagen bude zastoupeno akcemi s názvem Komfortní výbava nebo Nulový leasing. V řadě Audi Financí pak naleznete Audi Leasing 0% A3 s Koooperativa a pro vozy SEAT – SEAT Leasing výhoda s pakety bez příplatku.

Pokud má klient ovšem požadavek v oblasti zánovních vozů, je zde Zahřátá Fabia z ukončených operativních leasingů ŠkoFINu. Pro širší portfolio ojetých vozů může zvolit velmi zajímavé řešení formou akce Ojeté jako nové od ŠkoFINu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).