Hlavní navigace

Síť restaurací Kobe a Sushi Point je novým partnerem AXA CLUBU

[Tisková zpráva] Novým partnerem věrnostního programu AXA CLUB je síť restaurací Kobe a Sushi Point.

Sdílet

Majitelé AXA karty při každé návštěvě získají 17 % z útraty zaplacené AXA kartou jako bonus, který se jim připíše na účet jejich penzijního připojištění, úhradu pojistného či jako investice do jiných produktů AXA.

„Skupinu partnerů AXA CLUBU neustále rozšiřujeme tak, aby jejich nabídka pokryla co nejširší spektrum produktů služeb. Klienti dnes očekávají, že k finančním službám získají i určitou přidanou hodnotu, kterou jim v podobě AXA CLUBU poskytujeme. Platební kartu, která odměňuje za každý nákup, využívá již téměř 28 000 našich klientů,“ uvedl Marek Zeman, ředitel PR a komunikace finanční skupiny AXA pro ČR a SR.

Restaurace Kobe a Sushi Point

Restaurace Kobe se vyznačuje především svým unikátním výběrem hovězího masa. Hovězí maso Kobe, které má původní kořeny v Japonsku, je mnohými znalci považováno za nejkvalitnější na světě. V nabídce jsou i pokrmy z dalších špičkových druhů, jako je například Aberdeen Angus. Obě pobočky restaurace Kobe se nachází v Praze, a to na Václavském náměstí a na Chodově.

Sushi Point nabízí rozmanitou nabídku japonského tradičního jídla sushi. Na jídla z čerstvého lososa, tuňáka či úhoře v tradičních či moderních úpravách si mohou milovníci těchto specialit zajít do restaurací v Praze 3, 5 a 6 či v brněnských Modřicích.

AXA CLUB

AXA CLUB je věrnostní program pro klienty finanční skupiny AXA, kteří tak mohou získat unikátní platební kartu a také asistenční služby v domácnosti v hodnotě až 49 000 korun ročně. S AXA kartou získávají při každé platbě bonus, díky kterému mohou uspořit více peněz na stáří, platit méně na pojistném nebo navýšit investice v rámci jiných produktů skupiny AXA. Bonus vždy činí minimálně 1 % z ceny, u partnerů programu však dosahuje až 17 %. Díky těmto unikátním vlastnostem se AXA karta stala již třikrát za sebou platební kartou roku v prestižním ocenění Zlatá koruna.

Partneři AXA CLUBU: bonusy při platbách AXA kartou s úvěrovým limitem

Benzina    0,5 Kč za každý načerpaný litr + 1 % z ceny transakce (kromě vybraných čerpacích stanic)

Bontonland    6 % z každého nákupu

Datart    4 % z každého nákupu

eiffel optic    10 % z každého nákupu

el nino parfum    11 % z každého nákupu

EXIM TOURS    5 % z celkové ceny last minute 9 % z celkové ceny

Hervis    4 % z každého nákupu

Kanzelsberger    8 % z každého nákupu

Kobe    17 % z každé útraty

Penny Market    4 % z každého nákupu nad 500 Kč

Salon vín ČR    9 % z každého nákupu

Schlecker    4 % z každého nákupu

SIKO KOUPELNY    4 % z každého nákupu (ve vybraných prodejnách)

Sushi Point    17 % z každé útraty

UniCredit Bank    1 % z každého dalšího nákupu

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).