Hlavní navigace

Široká nabídka bytů od společnosti CENTRAL GROUP

Současná nabídka společnosti CENTRAL GROUP čítá přes 450 zděných bytů v jedenácti lokalitách v Praze. Klienti si mohou vybírat z bytů v Zahradním Městě, na Proseku, v Suchdole, Horních Měcholupech, Stodůlkách, Radlicích, Košířích, ve Vršovicích a v Hostivici u Prahy. V nabídce jsou zastoupeny jak levnější byty pro mladé, tak i exkluzivní mezonetové byty se střešními terasami pro ty nejnáročnější. Ceny nových zděných bytů se pohybují již od 1,1 milionu korun, a to včetně DPH a luxusního provedení.

Sdílet

Za poslední novinkou společnosti stojí úspěšná bytová výstavba v lokalitě Nové Stodůlky v Praze 5 – Stodůlkách. „Přestože bude dokončena až v říjnu příštího roku, je již dnes ze dvou třetin vyprodaná“, upřesňuje Miluše Netolická, obchodní ředitelka společnosti CENTRAL GROUP. Proto nyní společnost uvedla do prodeje bytový dům „H“, který rozšiřuje stávající výběr o dalších 67 zděných bytů. Klienti si mohou vybrat byty s dispozičním řešením od 1+kk až po mezonetový byt 6+kk o podlahové ploše 190m2. Ceny se zde přitom pohybují již od 31.100 Kč/m2, byt 1+kk lze tedy pořídit za méně než 1,1 mil. korun, a to včetně DPH a luxusního provedení.

Všechny byty společnosti CENTRAL GROUP jsou v luxusním provedení, kromě bytů v rezidenčních lokalitách Park Hostivař na Praze 10 a Rezidence Panorama v Praze 5 – Radlicích, které jsou nabízeny v provedení rezidence. Luxusní provedení obsahuje např. luxusní koupelny, plovoucí podlahy, zabezpečovací zařízení, nadstandardní vnitřní dveře s obložkovými zárubněmi a bezpečnostní vstupní dveře. Cena zahrnuje také velmi pokročilé datové rozvody pro vysokorychlostní internet, satelitní televizi a bezpečnostní systém. U všech přízemních bytů jsou v ceně bezpečnostní okna. Provedení rezidence zahrnuje nad rámec luxusního provedení velmi kvalitní dřevěná eurookna, dřevěné třívrstvé podlahy, exkluzivní koupelny, podlahové konvektory, videotelefon a řadu dalších nadstandardních prvků. Téměř všechny byty z nabídky mají, pokud to dispozice umožňuje, parkovací stání spolu s balkonem, terasou nebo předzahrádkou.

CENTRAL GROUP má pro zájemce otevřen ukázkový mezonetový byt, na adrese Mikanova 3250/9 (souběžná ul. Práčská) v Praze 10 v lokalitě Nové Zahradní Město. Každý den včetně sobot a nedělí, vždy od 13 do 18 hodin, si zde zájemci mohou prohlédnout všechny nabízené byty v této lokalitě a získat též veškeré obchodní materiály a informace o společnosti a její nabídce.

Společnost CENTRAL GROUP nabízí svým klientům nejširší možnosti financování nového bydlení na našem trhu. Při koupi nového bytu nyní stačí uhradit pouze 5% z ceny do sedmi dnů po podpisu smlouvy. Zbylou část lze doplatit až do 12 měsíců po předání dokončené stavby z vlastních zdrojů anebo z úvěru. Klienti s vysokou bonitou mají možnost financovat z úvěru celou hodnotu nové nemovitosti. Také je možné využít oblíbený úvěrový program 5% + SPLÁTKY. V rámci tohoto programu stačí klientovi k pořízení nového bytu nebo rodinného domu s pozemkem jen 5% ceny z vlastních zdrojů a na zbývající část čerpat zvýhodněný hypoteční úvěr. CENTRAL GROUP poskytuje všem zájemcům finanční poradenství a vyřízení hypotečního úvěru zcela zdarma.

Aktuální nabídku a podrobné informace naleznete i na www.central-group.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).