Hlavní navigace

Seminář burzy: Proč je dobré privatizovat přes kapitálový trh?

PRAHA (16. listopadu 2004) – Možnosti privatizace prostřednictvím kapitálového trhu budou hlavním tématem odborného semináře pořádaného Burzou cenných papírů Praha, na němž vystoupí přední naši i zahraniční odborníci. Seminář s názvem „Privatizace přes kapitálový trh: Mýty a realita“ se koná již tento čtvrtek 18. listopadu 2004 v pražském Hotelu Palace.

Sdílet

Výhody i omezení související s různými metodami privatizace státních podniků budou hlavním obsahem většiny příspěvků, o něž se podělili zástupci předních investičních společností, právních kanceláří i burzovních institucí. Účastníci pražského semináře budou moci vyslechnout názory Lidie Adamské, jež je ředitelkou strategického plánování varšavské burzy cenných papírů, dále Nicka Kaufmanna z londýnského ústředí CA IB, Davida Janissona z JP Morgan, či Michala Dlouhého z právnické kanceláře White & Case. Hlavní vystoupení zajistí předseda burzovní komory a generální ředitel pořádající pražské burzy Petr Koblic. Jeho vystoupení je věnováno nejčastějším mýtům, jež jsou s kapitálovým trhem a privatizací s oblibou spojovány. Seminář je určen především odborníkům specializujícím se na problematiku kapitálového trhu a makroekonomiky – novinářům, analytikům, právníkům a v neposlední řadě též pracovníkům státní správy a místních a regionálních samospráv.

Podrobný program semináře je stejně jako informace o přednášejících k nalezení na webové adrese http://www.seminar-burzy.cz. Na stejné adrese je také možné se na seminář zaregistrovat.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).