Hlavní navigace

Saxo Bank a Microsoft zpřístupňují akciové trhy zkušeným drobným investorům

[Tisková zpráva] Společnosti Saxo Bank a Microsoft dnes uvedly na trh novou obchodní platformu „MSN Trader – Powered by Saxo Bank“.

Sdílet

Tato platforma nabízí drobným investorům možnost intuitivního obchodování s akciemi a nabízí jim funkce, které doposud byly dostupné pouze profesionálním investorům. Spojuje v sobě nezaujatou fundamentální analýzu, efektivní průzkum akciových trhů a obchodní platformu, která investorům umožní diverzifikovat a řídit riziko v rámci jedné jediné platformy. Partnerství s Microsoftem je jedním z nejdůležitějších kroků v historii společnosti Saxo Bank.

Společnosti Microsoft a Saxo Bank vytvořily strategické partnerství, aby vyšly vstříc poptávce drobných investorů po pokročilejších obchodních technikách a aby jim nabídly více analytických nástrojů a fundamentálních informací týkajících se vývoje na globálních akciových trzích. Autorem platformy MSN Trader, která byla na míru uzpůsobena uživatelům službyMSN, je Saxo Bank. Platforma je k dispozici na webových stránkách MSN Money provozovaných společností Microsoft, které každý měsíc navštíví více než 1,2 milionu uživatelů.

Platforma MSN Trader vychází z osvědčené platformy WebTrader společnosti Saxo Bank, jejímž prostřednictvím mohou investoři obchodovat s více než 11 000 akciovými tituly a více než 7 000 CFD. Investorům umožňuje provádět srovnávací analýzy předních nadnárodních firem a diverzifikovat investice pro zajištění svých investičních portfolií proti tržním, oborovým, měnovým i komoditním rizikům. Platforma dále nabízí bohaté možnosti dalšího vzdělávání pro lepší rozpoznání příležitostí k obchodování. Investoři na ní naleznou také analýzy Equity Research včetně tříletých předpovědí agregovaných analytických odhadů a dalších doporučení.

MSN Money je jedním z nejobsáhlejších zdrojů informací týkajících se investování a správy osobních financí. Platforma pro online obchodování společnosti Saxo Bank nabízí bohaté vědomosti a zkušenosti nashromážděné během posledních deseti let, kdy nabízela podporu při online obchodování klientele z celého světa. MSN Trader tak nabízí zkušeným individuálním investorům kombinaci nejdůležitějších výhod MSN Money a produktů nabízených Saxo Bank.

Kim Fournais, CEO a spoluzakladatel Saxo Bank, při příležitosti uvedení nové platformy uvedl: „Jedná se o jeden z nejzásadnějších kroků, který Saxo Bank doposud učinila, a s hrdostí a skromností zároveň konstatujeme, že jsme spojili své síly se společností Microsoft. Nové a zdokonalené distribuční kanály jsou stejně tak důležité jako transparentnost, cena, výrobky a služby, což je důvod, proč je spolupráce mezi Microsoftem a Saxo Bank tak úzká. MSN Money navštíví každý měsíc přes milion návštěvníků zajímajících se o finance, a díky obrovskému množství dostupných analýz a informací určených ke vzdělávání a přípravě samostatných investorů se tak MSN Trader dostane do popředí zájmu maloobchodního trhu­.“

John Mangelaars, viceprezident divize spotřebitelských a internetových služeb společnosti Microsoft, dodává: „Tím, že jsme spojili síly se Saxo Bank, budeme moci klientům poskytnout uživatelsky přívětivou a časem prověřenou a vyzkoušenou online obchodní platformu. MSN Trader je jednou z prvních platforem pro obchodování s akciemi na světě, která v sobě spojuje nezaujatou fundamentální analýzu, efektivní průzkum akciových trhů a jedinečnou obchodní platformu, která investorům umožní diverzifikovat a řídit riziko v rámci jedné jediné platformy. Společně se Saxo Bank jsme individuálnímu obchodování dodali nový rozměr.“

Platforma bude představena na World Money Show v Londýně 12. a 13. listopadu.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).