Hlavní navigace

sAutoleasing zvyšuje ochranu klientů při koupi auta díky službě CheckLease2

[Tisková zpráva] Klienti společnosti sAutoleasing, dceřiné společnosti České spořitelny, jsou nyní při koupi vozu na leasing nebo úvěr více chráněni.

Sdílet

-    Zvýšená kontrola vozidla před koupí na leasing nebo úvěr zlepšuje ochranu klientů

-    Využitím služby CheckLease2 snižuje od června 2011 sAutoleasing riziko spojené s neznalostí historie vozu a nekalými praktikami prodejců vozů

Klienti společnosti sAutoleasing, dceřiné společnosti České spořitelny, jsou nyní při koupi vozu na leasing nebo úvěr více chráněni. Před uzavřením leasingové nebo úvěrové smlouvy sAutoleasing nově provádí zvýšenou kontrolu spojenou s historií pořizovaného vozu. K tomu využívá nové služby CheckLease2, která byla spuštěna od června letošního roku.

„Novinka na leasingovém trhu – služba CheckLease2 – nám umožní kontrolu, zda je vůz financován jinou společností, nebo zda je evidován v rámci financování skladových zásob. Tím snáze dopředu odhalíme případný pokus o nekalé jednání prodejců vozů a eliminujeme riziko spojené s pořízením takového vozu na leasing nebo úvěr,“ uvedl k nové službě Jakub Srnec, ředitel odboru Řízení úvěrových rizik společnosti sAutoleasing.

Na spuštění služby CheckLease2, kterou provozuje společnost CEBIA, se podílelo sedm nejvýznamnějších leasingových společností působících na českém trhu. Služba CheckLease2 funguje na distribuci dat o již financovaných vozech a je určena k prověření vozidla v databázích leasingových společností, v registru povinného ručení a v registru odcizených vozidel Policie ČR a Policie SR.

Společnost sAutoleasing se zaměřuje na financování osobních a užitkových vozů do 3,5 t. Klienti si pro leasingové a úvěrové financování mohou vybrat mimořádnou splátku v rozmezí 0 až 70 % z pořizovací ceny vozu a délku splácení od 12 do 96 měsíců. Mixem těchto parametrů si sami výrazně ovlivní výši svých měsíčních nákladů. Leasing nebo úvěr uzavřou klienti přímo v místě prodeje. U standardních podmínek stačí k vyřízení vyplněná žádost o leasing, dva doklady totožnosti u nepodnikatelů, nebo jeden doklad totožnosti a doklad o právní subjektivitě u podnikatelů.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).