Hlavní navigace

Santa letos přiletí s easyJet!

easyJet, přední nízkonákladová evropská letecká společnost, se dnes stal oficiálním přepravcem Velmi Speciálního Pasažéra – oranžového Santy ze Severního pólu. Přepraví jej bezpečně, rychle a pohodlně na jeho náročné business cestě z bodu A do bodu B, mezi různými evropskými destinacemi – například Polsko, Česká republika, Maďarsko, Rumunsko či Bulharsko, tak, aby se všude dostal rychle a včas a úspěšně zvládl splnit všechna vánoční přání…

Sdílet

“Letos jsem se rozhodl vyměnit soby za easyJet airbus A319. Flotila easyJet letadel je jednou z nejmodernějších a nejšetrnějších k životnímu prostředí v Evropě. Navíc mohu využít i dalsích předností „oranžové letky“ – vysoké frekvence letů a že létají do hlavních evropských měst,“ vyjádřil se k nové spolupráci oranžový Santa.

Samantha Day, tisková mluvčí easyJet říká:
„easyJet přepravil v posledních 12 měsících více než 37 miliónů cestujících různých kultur a národností. Úplně poprvé v historii naší letecké společnosti ale přivítáme na palubě takového významného cestujícího. Jsme potěšeni, že můžeme spolupracovat se Santou a díky naší husté sítě 353 linek do 23 evropských zemí mu pomoci jednodušeji splnit jeho vánoční práci.“

Oranžový Santa bude mít mezipřistání v pondělí 3. prosince od 9 hod. na pražském letišti, a to opět za účelem pracovních povinností – vánoční nadílky. easyJet rovněž přichází se speciální vánoční akcí a bude rozdělovat malý dárek – slevové kupóny až na 20% z ceny letenky na všech přímých letech z Prahy v období mezi 6. lednem a 29. únorem 2008.

„To je fantastická nabídka! Protože nám dal Santa letos celou zimu volno, asi si zaletím s easyJet do některého z krásných evropských měst nebo na lyžovačku,“ dodal sob Rudolf.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).