Hlavní navigace

S novým úvěrem Čtyřlístek je možné získat peníze už v den podání žádosti

Poštovní spořitelna dnes zahájila prodej nového úvěru Čtyřlístek. Tento rychlý úvěr je nyní ještě zajímavější. Mohou ho totiž získat i neklienti Poštovní spořitelny, a to dokonce už v den podání žádosti.

Sdílet

Nový úvěr Čtyřlístek se od svého předchůdce liší několika novinkami. O úvěr mohou nově žádat i lidé, kteří nejsou klienty Poštovní spořitelny ani ČSOB, stejně tak i občané Slovenska s povolením k trvalému pobytu v ČR. U nového úvěru Čtyřlístek jsme se zaměřili zejména na jednoduchost a rychlost získání. Úvěr do výše 20 tisíc Kč je možné získat ještě v den podání žádosti. Samozřejmostí jsou pro Poštovní spořitelnu velmi výhodné podmínky a naprosto nejširší síť kontaktních míst, uvedl Josef Styblík, výkonný manažer Poštovní spořitelny.

Poštovní spořitelna rozšířila i možnost délky splácení. Nyní se mohou žadatelé o úvěr sami rozhodnout, jestli je pro ně výhodnější splácet 12 nebo 24 měsíců. U úvěrů do 20 tisíc Kč nemusí žadatel dokládat svůj příjem – úvěr je tedy k dispozici opravdu každému. Maximální výše úvěru je 30 tisíc Kč.

K získání úvěru Čtyřlístek žadatelé vůbec nemusí mít bankovní účet. Úvěr lze v hotovosti totiž nejen získat, ale i splácet – a to na 3400 přepážkách České pošty či v pobočkách Poštovní spořitelny.

Vedle úvěru Čtyřlístek nabízí Poštovní spořitelna celou řadu dalších možností, jak si mohou lidé pořídit to, co potřebují, aniž by měli k dispozici dostatek peněz. Je to například kreditní karta (Kreditka Poštovní spořitelny), kontokorent či účelový i neúčelový spotřebitelský úvěr. Jsme schopni nabídnout financování od nejnižších částek až do výše 750 tisíc Kč, prohlásil Josef Styblík.

Martin Orság
Komunikace ČSOB

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).