Hlavní navigace

S kreditní kartou AURA další výhody u nových partnerů

Společnost Cetelem rozšířila od října 2008 svůj věrnostní Klub AURA o nové obchodní partnery. Do současného portfolia spolupracujících firem přibyl například prodejce oken a dveří, jazyková agentura nebo autopůjčovna. Držitelé kreditních karet AURA tak mohou využít slev a výhod a ušetřit i tisíce korun.

Sdílet

Od října jsme připravili pro držitele kreditních karet AURA atraktivní slevy u nových partnerů, uvedla ředitelka Správy marketingu a komunikace Ing. Gabriela Pithartová. Klub AURA nabízí klientům zajímavé slevy na vstupenky, nákupy CD či kosmetiky, na předplatné časopisů nebo na zájezdy. Stačí, aby klient u obchodníka zaplatil, v některých případech pouze předložil kreditní kartu, a okamžitě tak využil benefitu.

Klienti mohou u nových partnerů využít například slevy ve výši 30 % při nákupu plastových, dřevěných či hliníkových oken a dveří u společnosti VEKRA. Jazyková škola Skřivánek nabízí členům Klubu AURA 8 % slevu na jazykovou výuku a 7 % slevu na překladatelské služby. Držitelé kreditních karet AURA si mohou pronajmout vozidlo s 10 % slevou u autopůjčovny Alimex.

Mimo slev u obchodních partnerů Klubu Aura mohou naši klienti navíc získat měsíční finanční odměnu za platby kartou v obchodech, doplnila seznam výhod G. Pithartová. Za časté nákupy placené kreditní kartou jsou připsány zpět na úvěrový účet každému držiteli odměny, a to až do výše 1,5 % měsíčně z celkového nákupu, který byl kartou uskutečněn. Seznam všech nabízených výhod je k dispozici na internetových stránkách Klubu AURA www.aurakarta.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).