Hlavní navigace

S GE Money Multiservis mohou spotřebitelé nakupovat potřeby pro dům a zahradu ještě výhodněji

Během letošního roku zaznamenal GE Money Multiservis mezi svými zákazníky zvýšený zájem o splátkový prodej příslušenství pro dům a zahradu. Počet nákupů těchto potřeb na Multiservis úvěr se jen v roce 2004 zvýšil o přibližně 59 %. Nejčastěji nakupují v tomto segmentu zákazníci GE Money Multiservis kamna a kotle, sekačky a další potřeby a nástroje pro péči o dům a zahradu.

Doba čtení: 1 minuta

Právě proto připravil pro své zákazníky GE Money Multiservis, přední poskytovatel služeb splátkového prodeje v České republice, další akční nabídku. Do konce roku mohou všichni zákazníci, kteří si pořídí kartu MoneyCard na vybraných obchodních místech hobbymarketu bauMax, využít 5% slevu na první nákup veškerého zakoupeného zboží, pokud použijí k úhradě právě tuto kartu a celková hodnota nákupu překročí 5 000 Kč. Konkrétně se jedná o prodejny bauMax v Kladně, Mladé Boleslavi, Liberci, Karlových Varech, Českých Budějovicích, Táboře, Chomutově, Mostě, Zlíně, Olomouci, Přerově, Jihlavě, Ústí nad Labem a Plzni.

Díky jednoduchosti a rychlosti využívají lidé v hobbymarketech nákupy na splátky stále častěji. Mohou si tak dovolit pořídit do své domácnosti dražší a kvalitnější výrobky, než jaké by kupovali při platbě v hotovosti, řekl Jiří Pathy, předseda představenstva a generální ředitel GE Money Multiservis.

Za kartu MoneyCard od GE Money Multiservis neplatí držitelé žádné měsíční poplatky a v prvním roce ani roční poplatek – navíc, pokud držitel uhradí peníze čerpané z karty do stanoveného data splatnosti, neplatí žádný úrok z bezhotovostních nákupů, a to až po dobu 50 dnů. V dalších letech neplatí držitel karty žádné poplatky v případě, že obrat na jeho MoneyCard překročí za daný rok obrat 60 000 Kč.

Eva Chaloupková
manažerka externí komunikace GE Money Multiservis