Hlavní navigace

S GE Money Multiservis mohou spotřebitelé nakupovat potřeby pro dům a zahradu ještě výhodněji

Během letošního roku zaznamenal GE Money Multiservis mezi svými zákazníky zvýšený zájem o splátkový prodej příslušenství pro dům a zahradu. Počet nákupů těchto potřeb na Multiservis úvěr se jen v roce 2004 zvýšil o přibližně 59 %. Nejčastěji nakupují v tomto segmentu zákazníci GE Money Multiservis kamna a kotle, sekačky a další potřeby a nástroje pro péči o dům a zahradu.

Sdílet

Právě proto připravil pro své zákazníky GE Money Multiservis, přední poskytovatel služeb splátkového prodeje v České republice, další akční nabídku. Do konce roku mohou všichni zákazníci, kteří si pořídí kartu MoneyCard na vybraných obchodních místech hobbymarketu bauMax, využít 5% slevu na první nákup veškerého zakoupeného zboží, pokud použijí k úhradě právě tuto kartu a celková hodnota nákupu překročí 5 000 Kč. Konkrétně se jedná o prodejny bauMax v Kladně, Mladé Boleslavi, Liberci, Karlových Varech, Českých Budějovicích, Táboře, Chomutově, Mostě, Zlíně, Olomouci, Přerově, Jihlavě, Ústí nad Labem a Plzni.

Díky jednoduchosti a rychlosti využívají lidé v hobbymarketech nákupy na splátky stále častěji. Mohou si tak dovolit pořídit do své domácnosti dražší a kvalitnější výrobky, než jaké by kupovali při platbě v hotovosti, řekl Jiří Pathy, předseda představenstva a generální ředitel GE Money Multiservis.

Za kartu MoneyCard od GE Money Multiservis neplatí držitelé žádné měsíční poplatky a v prvním roce ani roční poplatek – navíc, pokud držitel uhradí peníze čerpané z karty do stanoveného data splatnosti, neplatí žádný úrok z bezhotovostních nákupů, a to až po dobu 50 dnů. V dalších letech neplatí držitel karty žádné poplatky v případě, že obrat na jeho MoneyCard překročí za daný rok obrat 60 000 Kč.

Eva Chaloupková
manažerka externí komunikace GE Money Multiservis

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).