Hlavní navigace

S British Airways do celého světa za vyjimečné ceny

Praha 31. července, 2008 – letecká společnost British Airways zahájila prodej letenek do světových destinací za výjimečné ceny. Letenky si zákazníci mohou zakoupit v období od 31. července 2008 do 8. srpna 2008. Pasažéři se mohou těšit až na 40% snížení konečné ceny letenek.

Sdílet

Cestující mají jedinečnou možnost si naplánovat svou dovolenou s předstihem a zakoupit si letenky do atraktivních destinací jako jsou: New York, Los Angeles, San Francisco, Miami, Johannesburg, Hong Kong nebo Kapské město. „Konečná cena letenek se neustále zvyšuje díky stoupající ceně ropy a dalším poplatkům. Na tuto skutečnost jsme se rozhodli reagovat výjimečnou cenovou nabídkou, která umožní zákazníkům nakoupit si letenky do světových destinací za velice atraktivní ceny. Pro příklad zpáteční konečná cena letenky do New Yorku bude stát 10 840 korun,“ říká Anna Ingham Grant, obchodní ředitelka pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko.

Letenky do zmíněných destinací si mohou pasažéři rezervovat na webových stránkách ba.com. Zákazník může letět od 1. září 2008 až do konce března 2009.

„K nejoblíbenějším destinacím cestujících z České republiky patří již tradičně města Severní Ameriky a v poslední době jsme zaznamenali veliký růst zájmu o asijské metropole, především Hong Kong a Tokio,“ dodává Anna Ingham Grant, obchodní ředitelka pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko.

Během letošního udílení cen mezinárodní asociace Official Arline Guide (OAG) získala British Airways cenu za Nejlepší business třídu a Nejlepší transatlantickou společnost.

Letecká společnost nabídne kromě výjimečných cen v ekonomické třídě, také lákavou příležitost pro cestující v business třídě. Pokud si zákazník zakoupí zpáteční letenku v business třídě Club World, může jednu cestu letět v první třídě First. „ V České republice dosahujeme významného nárůstů počtu cestujících v naší business třídě, kterým nabízíme možnost vyzkoušet si požitek z letu v naší cestovní třídě First,“, doplňuje Anna Ingham Grant, obchodní ředitelka pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).