Hlavní navigace

Rudolf Kypta a Miroslav Červenka novými členy Výkonné rady ING ČR/SR

PRAHA (1. října 2006) Rudolf Kypta nastupuje od prvního října na pozici finančního ředitele ING Retail a zároveň se stává i členem Výkonné rady ING. Do té přibyl i Miroslav Červenka, který od října zastává funkci ředitele operations a IT.

Sdílet

Rudolf Kypta (1975) pracuje v ING od roku 2003. Naposledy zastával pozici ředitele controllingu ING ČR/SR, nyní bude zastávat pozici finančního ředitele a zároveň se stane členem Výkonné rady ING ČR/SR. Rudolf Kypta vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Je ženatý a má dvě děti. Mezi jeho koníčky patří lední hokej a jízda na kajaku.

Miroslav Červenka (1965) nastoupil do ING na začátku roku 2006 na pozici ředitele IT. Od prvního října převezme funkci ředitele operations a IT a zároveň se stane členem Výkonné rady ING ČR/SR. Miroslav Červenka vystudoval Vysoké učení technické v Brně, je ženatý a má dvě děti. Jeho hobby jsou sport a hudba.

„Mám opravdu velkou radost, že se nám podařilo nalézt na tak významné pozice vhodné kandidáty z vlastních zdrojů,“ komentuje změny Dick Okhuijsen, CEO ING ČR/SR. „Dokazujeme tak, že náš systém talent managementu se vyplácí. Věřím, že oba noví kolegové profesionálně posílí Výkonnou radu ING.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).