Hlavní navigace

RSTS má ve finále Zlaté koruny nový produkt!

[Tisková zpráva] V letošním ročníku soutěže Zlatá koruna byly do finálového kola hlasování o Cenu veřejnosti nominovány hned dva finanční produkty Raiffeisen stavební spořitelny – Nízká hyposplátka a Helios. V nominačním kole veřejnost odevzdala celkem 58 105 hlasů.

Sdílet

Úvěr HELIOS je prvním úvěrem na českém trhu vytvořeným speciálně pro financování fotovoltaického zařízení. S tímto úvěrem lze snadno získat levný a čistý zdroj elektrické energie pro svůj domov a splácet mohou klienti začít až tehdy, když je fotovoltaický systém již zkolaudován a začal jim šetřit výdaje za elektřinu.

„V RSTS jsme vždy kladli důraz na úsporná a ekologická řešení. Byli jsme první stavební spořitelnou na českém trhu, která nabídla komplexní a fungující podporu financování úspor energií, jejíž součástí je právě úvěr Helios,“ říká Ing. Ondřej Kvasňovský z odboru marketingu a PR Raiffeisen stavební spořitelny.

Mezi hlavní výhody úvěru Helios patří mimo jiné možnost započítat výnos z tzv. zeleného bonusu do prokazovaných příjmů či možnost odkladu splátek a použití k financování již hotového projektu uvedeného do provozu. Získat lze až 500 000 Kč bez zajištění.

Pro úvěr Helios či Nízkou hyposplátku, dva z jednadvaceti finančních produktů nominovaných do finále Ceny veřejnosti, může nyní veřejnost až do května hlasovat prostřednictvím internetu a SMS zpráv.

V Ceně veřejnosti, důležité součásti soutěže Zlatá koruna, má veřejnost možnost zvolit své nejoblíbenější finanční produkty a navíc mají hlasující šanci vyhrát zájezd dle vlastního výběru od CK Fischer nebo exkluzivní členství ve Worldclass Health Academy.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).