Hlavní navigace

RM-SYSTÉM prodlužuje platnost nulových poplatků

(Praha 2.1.2007) Minimální poplatek z obchodu od 0 Kč a poplatek 0,3 % z objemu obchodu s akciemi u pokynů EasyClick zůstává nadále v platnosti. Výhodné poplatky prodloužil akciový trh RM-SYSTÉM na základě rostoucího zájmu o obchodování s akciemi.

Sdílet

Před několika měsíci zrušil RM-SYSTÉM s platností do konce roku 2006 minimální poplatek z jednotlivého obchodu. Na základě rostoucího zájmu o obchodování s akciemi se RM-SYSTÉM rozhodl ponechat následující měsíce v platnosti zrušení tohoto poplatku.

Objem měsíčních obchodů realizovaný malými a středními investory vzrostl od července z 118 mil. Kč měsíčně na prosincových 492 mil. Kč měsíčně. To představuje více než čtyřnásobný nárůst měsíčních objemů obchodů.

„Vítězná sestava se nemění a to platí nejen u fotbalové reprezentace. Při stávajícím růstu zájmu o obchodování s akciemi zůstává jedničkou akciové sezony minimální poplatek z obchodu od 0 Kč a poplatek 0,3 % z objemu obchodu s akciemi“, říká Jiří Vodička, ředitel pro strategii a marketing akciového trhu RM-SYSTÉM.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).