Hlavní navigace

Residence Classis – nová alternativa bydlení pro seniory

/Praha 30.6 2005/ V září letošního roku zahájí v Průhonicích provoz první rezidentní komplex luxusních bytů pro seniory v České republice. 62 bytů domu Residence Classis se zázemím služeb a společenských prostor je určeno k dlouhodobému pronájmu.

Sdílet

Vzorem pro tento doposud ojedinělý projekt, který je financován ze soukromých zdrojů byly obdobné residence v západevropských zemích. Komplex luxusních bytů je řešením pro ty, kteří se ani ve vyšším věku nechtějí vzdát aktivního života a určitého životního standardu.

Jedním z hlavních cílů tohoto projektu, který zrealizovala developerská společnost The ACRED Group, bylo vytvořit životní prostředí pro seniory, kde se klade důraz na podporu soběstačnosti a nezávisloti, na zachování soukromí a zároveň na zajištění pomoci v případě potřeby.

Budova má kromě bohaté nabídky služeb k dispozici i ošetřovatelskou sekci s nepřetržitou péčí. Dohled nad poskytováním veškerých služeb zajišťuje švýcarská společnost Swiss Tertianum International, která má více než dvacetiletou zkušenost s provozem privátních rezidencí pro seniory ve Švýcarsku, Rakousku a Německu.

Platby nájmu za každého obyvatele Residence Classis budou doživotně garantovány v rámci speciálního pojistného programu, který je poskytován a spravován renomovanou pojišťovnou UNIQA.

Bytový komplex Residence Classis bude otevřen i veřejnosti, která bude moci využít některých jeho služeb. Vzorové byty je možné si prohlédnout.

www.classis.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).