Hlavní navigace

RENOÚVĚR Multi – novinka Modré pyramidy

V České republice je v současné době 2,1 miliónů bytů v bytových domech, z toho je cca milion bytů panelových. Bytový fond je velice zanedbaný. Důsledkem odkládání potřebných oprav vykazují domy vážné závady, které snižují jejich užitné vlastnosti a zvyšují provozní náklady.

Sdílet

Od 1. listopadu přichází Modrá pyramida s novinkou, která je určena právě pro renovace bytových domů. RENOÚVĚR Multi uvítají především bytová družstva a společenství vlastníků bytových jednotek. Nyní působí v ČR kolem 6 500 bytových družstev a 22 500 společenství vlastníků bytových jednotek. Právě na nich leží zodpovědnost za budoucnost bytových domů.

S RENOÚVĚREM Multi :

 • uspoří náklady za údržbu a vytápění i v době rostoucích cen energií
 • zvýší celkovou hodnotu domu i jednotlivých bytů
 • prodlouží životnost a zlepší vzhled domu
 • zvýší pohodlí a komfort bydlení
 • vyřeší vše najednou a mohou bydlet bez starostí

RENOÚVĚR Multi = komplexní a rychlé řešení :

 • úvěr bez zajištění až do výše 3 mil. Kč
 • úvěr od akontace 0 %
 • příznivá úroková sazba (od 5,75 %)
 • možnost snížení úroků o 4 % s využitím dotace státního programu „Panel“
 • nízké poplatky (např. za vedení úvěrového účtu činí pouze 25 Kč měsíčně, což je mnohonásobně méně než u hypoték)
 • možnost mimořádných vkladů i splátek bez sankcí

Modrá pyramida celkem půjčila na opravy a rekonstrukce bytového fondu přes 10,5 mld. Kč a letos za to získala Stříbrnou korunu. RENOÚVĚR Multi je další novinkou, se kterou chce Modrá pyramida vzbudit zájem a navázat tak na úspěchy HYPOÚVĚRU, který se stal letošním hitem na trhu financování bydlení.

RENOÚVĚR Multi : modelové příklady:
Výše úvěru Měsíční splátka
1 000 000 Kč 7 750 Kč
2 000 000 Kč 15 500 Kč
3 000 000 Kč 23 250 Kč
5 000 000 Kč 33 958 Kč

Zájem o úvěry Modré pyramidy láme rekordy

Modrá pyramida zaznamenává nejlepší obchodní výsledky ve své historii. Již několikrát přesáhl objem poskytnutých úvěrů v jediném měsíci miliardu korun. Oproti loňskému roku zaznamenává 35% nárůst objemu poskytnutých úvěrů. Celkem poskytla Modrá pyramida za devět měsíců letošního roku 25 200 úvěrů v objemu 6,6 mld. Kč.

Nárůst zájmu zaznamenává Modrá pyramida i v počtu nových smluv o stavebním spoření. Za devět měsíců letošního roku uzavřela 81 500 smluv s celkovou cílovou částkou 17,9 mld. Kč, zatímco ve stejném období loňského roku to bylo 70 000 smluv s cílovou částkou 11,7 mld. Kč.

HYPOÚVĚR stále silněji konkuruje hypotékám

Největší zájem je stále o HYPOÚVĚR, který se stal doslova hitem na trhu financování bydlení. Modrá pyramida byla vůbec první stavební spořitelnou, která uvedla na trh produkt tohoto typu, který v sobě ideálně kombinuje výhody úvěru ze stavebního spoření a hypotéky. Oproti hypotéce je však mnohem dostupnější, nároky na příjmy žadatelů jsou nižší, dřívější splacení úvěru je možné bez sankcí a poplatek za vedení úvěrového účtu je výrazně nižší (pouhých 25 Kč měsíčně). Ne náhodou získal ocenění nejlepší finanční produkt roku.

Za dobu jeho existence – tedy od března letošního roku  – poskytla Modrá pyramida 5 200 HYPOÚVĚRŮ v objemu 3,4 mld. Kč. Průměrná výše HYPOÚVĚRU se blíží 700 000 Kč.

Modrá pyramida je nejdynamičtěji se rozvíjející stavební spořitelnou v České republice. V současné době eviduje téměř jeden milion smluv o stavebním spoření, klienti mají u Modré pyramidy naspořeno 49 mld. Kč, bilanční suma činí 55,5 mld. Kč. Za dobu své existence se tato spořitelna stala partnerem při financování bydlení 220 000 svých klientů, kterým půjčila téměř 40mld. Kč. Akcionáři Modré pyramidy stavební spořitelny jsou BHW Holding AG, Německo (50 %), Komerční banka, a.s. (40 %) a Česká pojišťovna,a.s. (10 %).

Ve třetím ročníku soutěže Zlatá koruna 2005 získala Modrá pyramida hned dvě nejvyšší ocenění. První místo a s ním Zlatou korunu za HYPOÚVĚR a druhé za Renovační program. Tato ocenění jsou nejen potvrzením vysoké kvality produktů, ale především dokladem toho, že Modrá pyramida je stavební spořitelnou, která na trhu financování bydlení udává směr!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).