Hlavní navigace

Partneři programu RENOME představili na slavnostním večeru čipové kreditní karty

Na včerejším slavnostním večeru představili partneři programu RENOME spolu s HVB Bank šest nových věrnostních karet. Slavnostní večer byl spojen s velkolepou přehlídkou a dražbou modelu pocházejícího z dílny Dany Dobřichovské, který byl ušit pouze pro tuto příležitost z karet RENOME, a s elegancí sobě vlastní ho předvedla Česká miss 2006 Renata Langmannová. Výtěžek dražby, 40 tisíc korun, poputuje spolu s částkou 75 tisíc korun na konto nadace Kapka naděje.

Sdílet

Partneři programu RENOME spolu s HVB Bank přestavili včera na slavnostním večeru, který se konal v Národním domě na Vinohradech, nabídku nových co-brandovaných kreditních karet. Při používání těchto karet mohou zákazníci získat nadstandardní výhody v obchodní síti partnerů RENOME – společností Baťa, Blažek, Reserved, Droxi drogerie, Klenoty Aurum a Fokus Optik. Slavnostní představení karet se partneři programu RENOME rozhodli spojit nejen se zábavným a neobvyklým programem, ale také s velmi užitečnou záležitostí, a tou je pomoc potřebným. Do rukou zakladatelky nadace Kapka Naděje, nadačního fondu pro pomoc dětem s poruchou krvetvorby, Venduly Svobodové, byl předán šek na 75 tisíc korun. Také částka za vydražený model Dany Dobřichovské, 40 tisíc korun, bude zaslána na konto této nadace.

Fotografie ze slavnostního večera naleznete zde: http://www.hvb.cz/…kce-view.asp?…

Karty partnerů RENOME

Vedle finančních výhod, mezi které patří například bezúročné období až 45 dní nebo předschválený úvěrový limit ve výši 10 000 až 30 000 korun bez doložení příjmu, získává klient bonusy v rámci věrnostního programu RENOME. Ty spočívají ve sbírání bodů nejen za každý nákup u partnerů RENOME, ale i za nákupy kdekoliv a kdykoliv v České republice i v zahraničí. Za nasbírané body je klient jednou ročně odměněn hotovostními poukázkami, které může uplatnit na celý sortiment u kteréhokoliv partnera programu RENOME.

Klienti získávají 1,25 bodu za každou 1 korunu z nákupu u partnerů RENOME a 1 bod za každé 4 koruny za všechny nákupy u ostatních obchodníků v České republice i v zahraničí, které uskuteční prostřednictvím kreditní karty. Každý zákazník získá při zřízení kreditní karty navíc vstupní bonus 10 000 bodů. Velkou výhodou pro zájemce o kreditní kartu partnerů RENOME je také fakt, že nemusí být klientem HVB Bank, nýbrž jakékoliv banky v České republice.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).