Hlavní navigace

Ředitelem GE Capital Multiservis byl jmenován Jiří Pathy

Sdílet

Praha
29. ledna 2002

Od 1. ledna 2002 je ředitelem společnosti GE Capital Multiservis Česká a Slovenská republika Jiří Pathy.

Jiří Pathy nastoupil do společnosti GE Capital Multiservis jako manažer pro klíčové partnery v červnu 1996. Předtím více než dva roky pracoval jako obchodní ředitel společnosti EDIT.

V roce 1999 se stal členem představenstva GE Capital Multiservis a o dva roky později předsedou představenstva. Jako manažer pro klíčové partnery se staral například o prodejce TESCO, OKAY, ElektroCity či Hypernova a v roce 2000 se zásadním způsobem zasloužil o rozšíření aktivit GE Capital Multiservis i na Slovensko, kde byl splátkový prodej zákazníkům nabídnut právě s distribučním řetězcem TESCO. Od 1. ledna 2002 byl pověřen řízením celé společnosti GE Capital Multiservis a nadále zůstává i ve funkci předsedy představenstva této společnosti.

„GE Capital, finanční divize General Electric, je dynamicky rostoucí společnost, která poskytla GE Capital Multiservis vyspělé know how, otevřenou firemní kulturu, špičkovou technologii a důslednou orientaci na zákazníka. Díky těmto základům je dnes GE Capital Multiservis vedoucí společností splátkového prodeje v České republice a má nejlepší předpoklady pro další upevnění své tržní pozice jak zde, tak i na Slovensku,“ říká Jiří Pathy.

Jiří Pathy absolvoval v roce 1994 Vysokou školu ekonomickou, obor mezinárodní vztahy. Své znalosti si dále prohlubuje řadou školení a odborných seminářů. Ve volném čase se věnuje sportu a své rodině – je ženatý a má dvě dcery.

GE Capital je reprezentována v České republice společnostmi GE Capital Bank, GE Capital Multiservis a GE Capital Leasing. Na Slovensku je GE Capital zastoupena firmami GE Capital Multiservis a GE Capital Leasing. GE Capital je součástí jedné z největších společností světa – General Electric. GE je přítomna ve více než sto zemích světa a zaměstnává přes 340 000 lidí. Jde o diverzifikovanou společnost, působící ve službách a v oblastech technologie a výroby.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).