Novým Generálním ředitelem CCS České společnosti pro platební karty a.s. jmenován pan Ivan Remšík

CCS Česká společnost pro platební karty a.s. oznamuje jmenování Ivana Remšíka na pozici generálního ředitele s účinností od středy 21. března 2007.

William Kendal Greenway, Předseda představenstva CCS a Starší Vice President společnosti FleetCor, vlastníka CCS, říká:„Pan Remšík je zkušený manažer s bohatými zkušenostmi z oblasti finančních služeb v prostředí mezinárodních společností. Jeho profesní praxe dobře koresponduje s nepřetržitým úsilím FleetCoru globálně rozvíjet a rozšiřovat naše produkty a služby.“

„CCS je obdivuhodná firma a nyní, jako součást rodiny FleetCor, nabídne svým zákazníkům a obchodním partnerům ještě více moderních produktů a služeb. Vážím si možnosti pro CCS pracovat,“ doplnil Ivan Remšík.

Ivan Remšík promoval na Vysoké škole ekonomické v Praze v roce 1980 a svou profesionální kariéru započal v Živnostenské bance v Praze. Ve 32 letech se stal náměstkem Generálního ředitele Živnostenské banky a členem představenstva, kde řídil restrukturalizaci bankovních informačních technologií a oblasti finančního řízení. Vedl vývoj nových bankovních produktů a služeb a jejich uvedení na trh, a to v oblastech privátního bankovnictví, vydávání a akceptace karet a elektronického bankovnictví. Od roku 1996 pracoval ve Velké Británii v centrále společnosti Visa International v Londýně jako Starší Vice President a Regionální ředitel. Pod jeho vedením Visa úspěšně rozšířila svou působnost na nové trhy ve 35 zemích ve střední a východní Evropě, Asii a severní Africe.

Pan Greenway, dosud úřadující generální ředitel CCS, se vrací na svou původní pozici v mateřské společnosti FleetCor v Atlantě.