Hlavní navigace

Realitní kancelář AAABYTY.CZ má za sebou velmi úspěšné první pololetí

Praha, 10. srpna 2006 - Realitní společnost AAABYTY.CZ, člen finanční skupiny SPGroup, specializující se na residenční nemovitosti, má za sebou velmi úspěšné pololetí.

Na práci svého týmu může být právem hrdý generální ředitel Petr Illetško: „V tomto roce jsme zprostředkovali nákup a prodej 230 nemovitostí, což v tržním vyjádření přesahuje částku 300 miliónů korun.” I ostatní ukazatele se několikanásobně zvýšily. „Počet nabízených nemovitostí vzrostl zhruba ze 750 na neuvěřitelných 2000,” říká Illetško a jedním dechem dodává: ”Zároveň se nám zvýšil počet klientů, kteří u nás poptávají koupi nemovitosti. Jejich počet za stejnou dobu vzrostl zhruba sedmkrát, z 950 na 6700 klientů.” S růstem objemu zprostředkovaných obchodů roste i samotná realitní společnost. “Noví zaměstnanci rozšířili naše řady a k 31. 7. 2006 společnost AAABYTY.CZ zaměstnávala už bezmála 80 pracovníků.“

„V poslední době jsme otevřeli hned čtyři nové pobočky v Čechách i na Moravě. Komplexní spektrum služeb v oblasti nemovitostí tak mohou nově využít zákazníci v Ostravě, Plzni, Ústí nad Labem a Kladně. Postupně chceme vybudovat až 50 regionálních poboček, které zajistí unikátní pokrytí celé republiky v krajských a vybraných okresních městech,” hodnotí Petr Illetško.

Společnost AAABYTY.CZ jasně definuje tři pilíře, které tvoří základ činnosti společnosti. Prvním z nich je zprostředkování nákupu a prodeje nemovitostí na tzv. sekundárním trhu. Mezi tyto nemovitosti můžeme zařadit starší byty, rodinné domy, chaty, chalupy a samozřejmě pozemky. Druhou neméně významnou činností, kterou se společnost zabývá, je spolupráce s developerskými společnostmi. Připravuje realizaci a prodej bytů a domů v rámci developerských projektů, tzn. aktivně také působí na primárním trhu. Třetí činností je ojedinělá nabídka na trhu, která spočívá v počátečním výkupu bytů od developera do sesterské společnosti AAA Realitní fond, a. s., za cenu sníženou o plánovanou provizi realitní kanceláře a s garancí pro developera, že společnost prodá stanovené procento bytů (obvykle 80–85 %) k datu kolaudace projektu. „Tento program je jedním z projektů, který má naplnit vizi společnosti stát se nejvýznamnějším hráčem na českém trhu v obchodování s byty a ostatními nemovitostmi,“ upozorňuje Petr Illetško, generální ředitel AAABYTY.CZ.

Mezi další důvody, proč se stát klientem AAABYTY.CZ, patří skutečnost, že společnost garantuje okamžitý výkup bytu a převod peněz na účet klienta do tří dnů, zajišťuje kompletní servis v oblasti financování, pojištění a právního poradenství. Mezi samozřejmé služby patří součinnost převodce od podpisu rezervační smlouvy až do předání bytu a převodu energií, osobní a individuální přístup ke klientům, flexibilní a kvalitní služby makléřů a manažerů prodeje a nejširší prezentace klientovy nemovitosti na trhu. Společnost AAABYTY.CZ poskytuje vysoce profesionální právní služby – svým klientům zdarma poskytuje právní a daňové poradenství.

Společnost AAABYTY.CZ dále nabízí ocenění starších i nově stavěných bytů, případně developerských projektů, zdarma v rámci spolupráce před zahájením projektu. Dále pak výkup starého bytu a započtení jeho ceny za byt nový, spolupodílení se na investici do developerských projektů prostřednictvím sesterských společností a nadstandardní rozsah inzerce nabízených nemovitostí prostřednictvím vlastního inzertního magazínu a dalších reklamních a inzertních kanálů.