Hlavní navigace

Realitní kancelář AAABYTY.CZ má za sebou velmi úspěšné první pololetí

Praha, 10. srpna 2006 - Realitní společnost AAABYTY.CZ, člen finanční skupiny SPGroup, specializující se na residenční nemovitosti, má za sebou velmi úspěšné pololetí.

Sdílet

Na práci svého týmu může být právem hrdý generální ředitel Petr Illetško: „V tomto roce jsme zprostředkovali nákup a prodej 230 nemovitostí, což v tržním vyjádření přesahuje částku 300 miliónů korun.” I ostatní ukazatele se několikanásobně zvýšily. „Počet nabízených nemovitostí vzrostl zhruba ze 750 na neuvěřitelných 2000,” říká Illetško a jedním dechem dodává: ”Zároveň se nám zvýšil počet klientů, kteří u nás poptávají koupi nemovitosti. Jejich počet za stejnou dobu vzrostl zhruba sedmkrát, z 950 na 6700 klientů.” S růstem objemu zprostředkovaných obchodů roste i samotná realitní společnost. “Noví zaměstnanci rozšířili naše řady a k 31. 7. 2006 společnost AAABYTY.CZ zaměstnávala už bezmála 80 pracovníků.“

„V poslední době jsme otevřeli hned čtyři nové pobočky v Čechách i na Moravě. Komplexní spektrum služeb v oblasti nemovitostí tak mohou nově využít zákazníci v Ostravě, Plzni, Ústí nad Labem a Kladně. Postupně chceme vybudovat až 50 regionálních poboček, které zajistí unikátní pokrytí celé republiky v krajských a vybraných okresních městech,” hodnotí Petr Illetško.

Společnost AAABYTY.CZ jasně definuje tři pilíře, které tvoří základ činnosti společnosti. Prvním z nich je zprostředkování nákupu a prodeje nemovitostí na tzv. sekundárním trhu. Mezi tyto nemovitosti můžeme zařadit starší byty, rodinné domy, chaty, chalupy a samozřejmě pozemky. Druhou neméně významnou činností, kterou se společnost zabývá, je spolupráce s developerskými společnostmi. Připravuje realizaci a prodej bytů a domů v rámci developerských projektů, tzn. aktivně také působí na primárním trhu. Třetí činností je ojedinělá nabídka na trhu, která spočívá v počátečním výkupu bytů od developera do sesterské společnosti AAA Realitní fond, a. s., za cenu sníženou o plánovanou provizi realitní kanceláře a s garancí pro developera, že společnost prodá stanovené procento bytů (obvykle 80–85 %) k datu kolaudace projektu. „Tento program je jedním z projektů, který má naplnit vizi společnosti stát se nejvýznamnějším hráčem na českém trhu v obchodování s byty a ostatními nemovitostmi,“ upozorňuje Petr Illetško, generální ředitel AAABYTY.CZ.

Mezi další důvody, proč se stát klientem AAABYTY.CZ, patří skutečnost, že společnost garantuje okamžitý výkup bytu a převod peněz na účet klienta do tří dnů, zajišťuje kompletní servis v oblasti financování, pojištění a právního poradenství. Mezi samozřejmé služby patří součinnost převodce od podpisu rezervační smlouvy až do předání bytu a převodu energií, osobní a individuální přístup ke klientům, flexibilní a kvalitní služby makléřů a manažerů prodeje a nejširší prezentace klientovy nemovitosti na trhu. Společnost AAABYTY.CZ poskytuje vysoce profesionální právní služby – svým klientům zdarma poskytuje právní a daňové poradenství.

Společnost AAABYTY.CZ dále nabízí ocenění starších i nově stavěných bytů, případně developerských projektů, zdarma v rámci spolupráce před zahájením projektu. Dále pak výkup starého bytu a započtení jeho ceny za byt nový, spolupodílení se na investici do developerských projektů prostřednictvím sesterských společností a nadstandardní rozsah inzerce nabízených nemovitostí prostřednictvím vlastního inzertního magazínu a dalších reklamních a inzertních kanálů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).