Hlavní navigace

Společnost RAVEN EU Advisory má novou předsedkyni představenstva

Novou předsedkyní představenstva společnosti Raven EU Advisory, dceřiné společnosti České spořitelny, je od 1. října 2007 Ivica Bachledová. Byla jmenována také do funkce výkonné ředitelky odpovědné za řízení korporátního obchodu ve Slovenské republice.

Sdílet

Raven EU - Bachledová

Ivica Bachledová ve funkci předsedkyně představenstva nahradila dosavadního předsedu, Jiřího Hrbáčka, který je v současnosti ředitelem divize korporátního financování a investičního bankovnictví České spořitelny.

Ivica Bachledová působila v řídicích funkcích ve společnostech UniCreditbank Slovakia a UniBanka. Má bohaté zkušenosti v oblasti strukturovaného financování, řízení obchodní sítě a mezinárodního bankovnictví. V Ravenu bude její odpovědností řízení slovenské pobočky a korporátního obchodu ve Slovenské republice.

Další členové představenstva se nemění. Jan Havránek bude i nadále vykonávat funkci generálního ředitele a zároveň místopředsedy představenstva Raven EU Advisory. Je také odpovědný za řízení divize pro veřejný a neziskový sektor. Třetí členkou představenstva společnosti a je Zuzana Fibichová, která odpovídá za strategii podpory prodeje služeb společnosti a řízení divize podpory podnikání.

Členy dozorčí rady jsou Daniel Heler, člen představenstva a náměstek generálního ředitele České spořitelny, Milan Hašek, vrchní ředitel úseku komunálního financování a Lukáš Němec, ředitel divize podpory podnikání Raven EU Advisory.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).