Hlavní navigace

Raiffeisenbank již má v ČR téměř 50 poboček

Raiffeisenbank i v letošním roce pokračuje v rozšiřování distribuční sítě. Otevřením nové pobočky banka dále vylepšuje obsluhu klientů v severní části Prahy. Zákazníci zde získají plnohodnotný servis, kvalitní poradenství a služby při správě svých osobních a firemních financí.

Sdílet

Raiffeisenbank a.s. dnes otevřela již 49. pobočku na území České republiky. V rozvoji pobočkové sítě bude pokračovat i nadále tak, aby co nejvíce uspokojila potřeby klientů. Ještě v letošním roce předpokládáme otevření dalších obchodních míst především v Praze a větších městech.

Dnes se pro klienty poprvé otevřela pobočka v pražské části Vysočany. V této části Prahy dosud banka nepůsobila a výrazně tak vylepšuje obsluhu klientů z Prahy 9 a blízkého okolí. Pobočka se nachází na frekventovaném místě na náměstí OSN. Po nedávném otevření pobočky v Kobylisích tak banka dále rozšiřuje působnost v severní části Prahy. Dosavadní zájem klientů o služby pobočky Kobylisy předčil naše očekávání. Ukázalo se, že otevření bankovní pobočky v této části hlavního města bylo rozhodně správným krokem, potvrdila ředitelka pobočky Kobylisy Šárka Čelikovská, která bude rovněž ředitelkou nově otevírané pobočky na náměstí OSN.

Nové obchodní místo nabízí kompletní servis včetně bankomatu především pro klienty z řad fyzických osob a malých a středních firem. Zákazníci zde získají kvalitní poradenské služby a budou moci vyřešit veškeré otázky spojené s jejich finančními potřebami.

Tomáš Kofroň
Raiffeisenbank a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).