Hlavní navigace

Raiffeisenbank se stala generálním partnerem turnaje Prague Golf Masters

[Tisková zpráva] Prestižní turnaj nejlepších evropských golfových hráček Prague Golf Masters dostal v minulých dnech nového generálního partnera, kterým se stala Raiffeisenbank.

Sdílet

Oficiální název turnaje je tak nyní Raiffeisenbank Prague Golf Masters 2011. „To, že se Raiffeisenbank stala titulárním partnerem turnaje nejlepších evropských profesionálek, je velice dobrou zprávou,“ uvedl po podepsání smlouvy Robert Klotz z promotérské společnosti Goram. „Raiffeisenbank je silný a důvěryhodný partner, který dále zvýší prestiž tohoto turnaje“.

„Spojení Prague Golf Masters se značkami Raiffeisenbank a Friedrich Wilhelm Raiffeisen je pro nás velmi zajímavé a perspektivní. Turnaj svým sportovním významem překračuje rámec České republiky a jsme rádi, že můžeme být jeho součástí,“ doplnil člen představenstva Raiffeisenbank Jan Kubín.

Nejlepší evropské profesionálky, mezi kterými se představí také česká hráčka Klára Spilková, budou hrát o premiérový titul z Raiffeisenbank Prague Golf Masters 2011 ve dnech 9.-11.září 2011 na hřišti Albatross Golf Resort.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).