Hlavní navigace

RAIFFEISENBANK DÁLE SNIŽUJE ÚROKOVÉ SAZBY U HYPOTEČNÍCH ÚVĚRŮ

Sdílet

Raiffeisenbank a.s. (RBCZ) s účinností od 10. dubna 2003 zvýhodnila minimální pětiletou úrokovou sazbu u svých hypotečních úvěrů na 4,7 procenta p.a. (oproti sazbě 5,3 procenta p.a. v minulém období). Spolu s tím se snížila i sazba fixovaná na jeden rok, která se ke stejnému datu dostala dokonce pod úroveň 4 procent na 3,99 procenta p.a.

Kromě velmi příznivého úroku nabízí RBCZ i více než přijatelné poplatky, které se pohybují na nízké úrovni a pro klienta jsou navíc velmi transparentní. Značnou výhodou pro klienta je i fakt, že jeden z nejvyšších poplatků (běžně požadovaný hypotečními bankami) – poplatek za zpracování/pos­kytnutí úvěru – je RBCZ účtován až v okamžiku, kdy klient skutečně podepíše úvěrovou smlouvu. To znamená, že klient není do podpisu smlouvy zavázán hradit bance jakékoli poplatky spojené s vyřízením žádosti o hypoteční úvěr.

RBCZ nabízí několik různých typů hypoték:

• Stabilita a Jistota jsou dva hypoteční úvěry výhodně kombinované s životním pojištěním.
• Hypoteční úvěr Klasik je poskytován od 250 tisíc korun a jeho výše může dosáhnout maximálně 70 % odhadu tržní ceny nemovitosti, která zajišťuje úvěr.
• Hypotéka Prémium umožňuje čerpat úvěr až do výše 90 % obvyklé tržní ceny nemovitosti, kterou bude úvěr zajištěn.
• Klienti do 35 let mohou využít Hypotéku s odkladem.


Čestmír Ondrůšek
Raiffeisenbank a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).