Hlavní navigace

Raiffeisen Zentralbank se stala nejlepší regionální bankou ve střední a východní Evropě

Raiffeisen Zentralbank (RZB), která je vlastníkem mateřské společnosti Raiffeisenbank a.s. (RBCZ), získala cenu za vynikající kvalitu pro rok 2004. Toto ocenění je udělované prostřednictvím ankety čtenářů časopisu Trade Finance.

Sdílet

Čtenáři časopisu Trade Finance vybrali v anketě o cenu za vynikající kvalitu RZB s jejími 15 síťovými bankami ve střední a východní Evropě (SVE) jako nejlepší regionální banku ve střední a východní Evropě. RZB se tak stala vítězem v regionu, který považuje za svůj domovský trh. V průběhu uplynulých deseti let banka zaznamenala každý rok po sobě mimořádný růst, napsal časopis Trade Finance a objasnil tak výsledky ankety.

Toto ocenění představuje nejen uznání ze strany trhu, ale zároveň ukazuje, že si naši zákazníci váží dosažených úspěchů RZB. Kromě toho také podtrhuje silnou pozici RZB v oblasti financování obchodu a exportu a dynamický rozvoj bankovní sítě RZB v SVE, řekl Walter Rothensteiner, předseda představenstva RZB.

Časopis Trade Finance ze skupiny Euromoney, je nejdéle vydávaným časopisem, který se soustředí výhradně na mezinárodní trh obchodního financování. Vychází desetkrát ročně a každé vydání obsahuje zprávy a články, důležité pro vývozce/dovozce, finančníky, pojišťovatele a další poskytovatele služeb. Časopis se specializuje na zpravodajství a posuzování obchodů na nově vznikajících trzích a jejich financování – s úzkým zaměřením na všechny aspekty komoditního financování, financování exportu/importu a obchodní služby. Více informací o časopise lze nalézt na webové stránce www.tradefinancemagazine.com.

Čestmír Ondrůšek
Raiffeisenbank a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).