Hlavní navigace

Raiffeisen Home Service

Snad všechny banky nabízejí spoření i úvěry. Raiffeisen stavební spořitelna však přináší svým klientům službu navíc - Raiffeisen Home Service. Jde o okamžitou pomoc v nepříjemných, neočekávaných situacích v bytě či domě, např. zabouchnuté dveře, ucpaný odpad, rozbité okno. Raiffeisen Home Service pokrývá výdaje v hodnotě do 1 000 korun a je platná pro všechny klienty, kteří uzavřou některý z překlenovacích úvěrů do 30.června 2006.

Sdílet

Raiffeisen Home Service je asistenční služba, kterou klient může využít 24 hodin denně, 365 dní v roce, po celém území ČR. Ušetří čas i finance při různých nepříjemných situacích v bytě či domě a jejich řešení. Některým haváriím sice předejít nemůžeme, ale když už nastanou, Raiffeisen Home Service je může pomoci efektivně vyřešit.

Co Raiffeisen Home Service přináší klientovi v praxi?

1) Urgentní služby – okamžitá technická pomoc ve stavu nouze: instalatér, topenář, zámečník, elektrikář, sklenář, pokrývač. Náklady do 1000 Kč jsou zdarma.

Příklad

Ve Vašem domě se ucpal odpad. Voda ze stoupaček se dostala zpět a hrozí, že Vám poškodí zařízení koupelny a toalety. Co dělat? Stačí vytočit číslo Raiffeisen Home Service! Firma, která službu zajišťuje, v nejkratším možném čase zajistí nápravu.

2) Služba poradenství – při plánování oprav, rekonstrukcí a jiných úprav domu či bytu, zprostředkování vhodných firem nejrůznějších profesí, pomoc při přípravě a uzavírání smlouvy o dílo. Také průběžná kontrola dodržování harmonogramu plnění díla, kontrola dodržování ceny a kvality po celou dobu provádění díla.

Příklad

Rozhodli jste se zrekonstruovat bytové jádro? Nikdy jste nic nestavěli, nemáte žádné zkušenosti? Nevadí. Raiffeisen Home Service Vám poradí co a jak naplánovat, která potvrzení a razítka budete potřebovat a případně navrhne i postup prací. Zkrátka navede Vás na správnou cestu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).