Hlavní navigace

Radomír Mach se stal novým key account managerem AEGON Pojišťovny pro jižní a střední Moravu

Brno / Praha, 15. června 2005 – Novým key account managerem AEGON Pojišťovny, a.s., pro oblast jižní a střední Moravy se stal Radomír Mach. Ten bude mít v daném regionu za úkol udržovat a dále rozvíjet vztahy s klíčovými klienty pojišťovny v oblasti zaměstnaneckých výhod.

Sdílet

Radomír Mach se narodil v roce 1959 a v oboru pojištění se pohybuje již třináct let. Po ukončení studií pracoval jako technik ve společnostech Mototechna Brno a Zemědělské stavby Brno. V roce 1992 nastoupil do Nationale-Nederlanden životní pojišťovny coby finanční poradce. Od roku 1997 pracoval ve Winterthur pojišťovně a.s., nejprve na pozici inspektora obchodní služby, později jako regionální ředitel.

V letech 2001 – 2005 působil v ING životní pojišťovně jako account manager pro oblast zaměstnaneckých výhod. Na rozvíjení vztahů s klíčovými klienty, především v oblasti podnikových zaměstnaneckých výhod, se bude zaměřovat i ve svém novém působišti v AEGON Pojišťovně. Mezi jeho záliby patří cykloturistika, automobilismus a rodina.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).