Hlavní navigace

Radka Pekelská ředitelkou Lidských zdrojů GE Money ČR

[Tisková zpráva] Novou výkonnou ředitelkou pro lidské zdroje skupiny GE Money Česká republika se od 1. června 2010 stává Radka Pekelská.

Sdílet

Jako členka senior managementu bude řídit oddělení lidských zdrojů společností GE Money Bank, a.s., GE Money Auto, a.s. a GE Money Multiservis, a.s., v České republice a bude odpovědná za implementaci strategických projektů v oblasti lidských zdrojů v rámci skupiny GE Money ČR.

„Jsem rád, že Radka Pekelská rozšíří náš tým. Má dlouholeté a vynikající zkušenosti z řízení lidských zdrojů nejen v České republice. Do GE Money přichází v době, kdy rozvoj lidských zdrojů, kvalita řízení lidí, jejich profesní a osobnostní rozvoj jsou naší strategickou prioritou,“ říká předseda představenstva a generální ředitel GE Money Bank Peter Herbert

Radka Pekelská (37) vystudovala ekonomiku, management, marketing a logistiku na Dopravní fakultě Jana Pernera na Univerzitě v Pardubicích a dále Ekonomicko správní fakultu na Univerzitě v Pardubicích. Do GE Money ČR přichází z pozice ředitelky lidských zdrojů pro Tesco ČR a SR, kde byla rovněž členkou představenstva. Ve společnosti Tesco působila Radka Pekelská na různých funkcích 11 let, posledních 7 let přitom vykonávala ředitelku lidských zdrojů.

Radka Pekelská má ráda sport  – jógu, H.E.A.T.,  golf, potápění a lyžování. Také ji baví cestování za mořem a sluníčkem, čas strávený s rodinou a přáteli, knížky, filmy a dobrá hudba. Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).