Hlavní navigace

Soutěž Poštovní spořitelny radí seniorům, jak ochránit zdraví i majetek

„Mějte své úspory v bezpečí“ je název nové soutěže pro seniory, kterou vyhlašuje Poštovní spořitelna ve spolupráci s Policií ČR. Cílem projektu, který startuje 15. října, je upozornit na kriminalitu páchanou na seniorech a především doporučit způsoby, jak se jí vyhnout. Na aktivní účastníky soutěže pak čekají ceny v hodnotě téměř 20 tisíc korun.

Sdílet

Bezpečnost seniorů je aktuální téma a my doufáme, že jim také díky naší soutěži pomůžeme ochránit úspory a především předejít nebezpečným situacím, vysvětlil manažer marketingu Poštovní spořitelny Milan Jursík.

Rady a doporučení, jak se nestát obětí majetkového trestného činu, se senioři dozví z veřejně dostupného letáčku, který bude zároveň i vstupenkou do soutěže o hodnotné ceny. Pak už stačí pouze odpovědět na otázku „Co navrhujete udělat pro zlepšení bezpečnosti seniorů v místě vašeho bydliště?“ a útržek z letáku odevzdat na přepážce České pošty. Autoři nejzajímavějších nápadů se mohou těšit na Postkonto Senior s vkladem až 10 tisíc korun.

Do soutěže se může přihlásit každý občan ČR, který dosáhl věku 60 let. Soutěž potrvá od 15. října do 31. 12. 2009. Na začátku roku 2010 pak komise vybere z došlých odpovědí vítěze, kteří budou oceněni na slavnostním vyhlášení výsledků. Absolutní vítěz soutěže dostane od Poštovní spořitelny Postžiro Senior s vkladem 10 tisíc korun, na další tři výherce čeká Postžiro Senior s vkladem 2 tisíce korun a připraveny jsou také dárky od Poštovní spořitelny.

Postžiro Senior je poplatkově zvýhodněný účet pro lidi od 58 let výše, kteří pobírají důchod. Nabízí výhodný způsob, jak spravovat finance. Zákazníci mohou svůj účet obsluhovat osobně na všech obchodních místech PS, prostřednictvím internetu, telefonu nebo platební kartou. Účet umožňuje provádět jednorázové platby, zadávat trvalé příkazy i příkazy k inkasu. Veškeré příchozí platby jsou zdarma, k účtu si navíc může každý bezplatně zřídit povolené přečerpání účtu, spořící vkladový účet nebo termínovaný vklad.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).