Hlavní navigace

Poštovní spořitelna nabízí nyní k Postkontu 500 Kč na pohonné hmoty

Poštovní spořitelna přichází v rámci kampaně „Kdo dnes pomáhá živnostníkům“ s již tradičními bonusy na pohonné hmoty. Zákazníkům z řad podnikatelů nabídne při založení účtu Postkonto Ekonom či Max poukázku 500 korun a další trvalé slevy na pohonné hmoty u čerpacích stanic EuroOil. Nabídka trvá od 1. do 30. září.

Sdílet

„Zaměřujeme se především na podnikatele a malé firmy. Tyto subjekty prožívají náročné období, kdy každá úspora nákladů je vítaná. Přicházíme proto opět s možností získat k výhodnému podnikatelskému účtu bonus ve formě poukázky na benzín či naftu. Živnostníky se nicméně snažíme podporovat neustále, což dokazuje výčet podobných akcí z minulosti,“ okomentoval kampaň Tomáš Basista, manažer marketingu segmentu podnikatelů Poštovní spořitelny.

Každý klient, který si v době trvání kampaně založí podnikatelský účet Postkonto Ekonom či Max, získá poukázku 500 korun na nákup pohonných hmot u čerpacích stanic EuroOil sítě Čepro. Kromě toho mohou majitelé Postkont využít slevu 0,40 korun na litr pohonných hmot natankovaných u čerpacích stanic EuroOil. Podmínkou pro slevu je platba některou z karet Poštovní spořitelny, minimální hodnota nákupu je 300 korun a maximální 60 000 korun. Tato výhoda platí pro nové i stávající klienty, přičemž platnost slevy není nijak časově omezena.

Moderní platební účty Potkonto Ekonom a Max nabízí ideální řešení pro potřeby malých a středních podnikatelů. Založení a vedení obou typů účtů je prvních šest měsíců zdarma, nic se neplatí ani za zřízení trvalých příkazů, inkasa či vybraných služeb elektronického bankovnictví. Postkonto Ekonom je pak určeno především pro ty, kteří provádějí menší počet transakcí a za účet nechtějí moc platit. Postkonto Max zase skvěle poslouží náročnějším uživatelům, kteří navíc ocení další nadstandardní služby – zřízení a vedení Max Homebankingu PS zdarma, bezplatné vedení embosované platební karty nebo kreditní kartu pro podnikatele bez ročních poplatků za vedení.

Strategickým cílem Poštovní spořitelny je stát se jedničkou nejen pro občany, ale také pro živnostníky. Kromě výhodných účtů tak nabízí například Kreditní kartu pro podnikatele s bezúročným obdobím po dobu 45 dní, která pomůže pokrýt finanční rezervy. Díky rozvinuté obchodní síti Poštovní spořitelny mají klienti svou banku vždy nablízku, kompletní služby mohou využít na více než 3300 pobočkách České pošty a v 50 Finančních centrech.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).