Hlavní navigace

Poštovní spořitelna má pro zemědělce výhodné investiční úvěry

Od začátku září Poštovní spořitelna výrazně podporuje podnikatele v oblasti rostlinné a živočišné výroby. Prostřednictvím Malého investičního úvěru mohou zemědělci získat finanční prostředky až do výše 8 milionů korun.

Sdílet

„Zemědělci tvoří významnou klientelu naší banky a proto jim chceme nabídnout financování jejich podnikatelské činnosti a poradenství v oblasti čerpání dotací,“ vysvětluje Tomáš Basista, výkonný manažer marketingu segmentu SME Poštovní spořitelny.

Pokud zemědělci požádají o Malý investiční úvěr nyní, získají ho bez jednorázového poplatku za poskytnutí a obstarání úvěru. Navíc ušetří na poplatcích za vedení, protože budou místo obvyklých 200 Kč platit pouze 50 Kč měsíčně. Tato nabídka platí až do 31. října letošního roku.

V průběhu září je navíc možné toto poplatkové zvýhodnění kombinovat s poukázkou na pohonné hmoty v hodnotě 500 Kč, kterou klienti mohou využít v síti čerpacích stanic Čepro a EuroOil. Poukázku klienti získají zároveň s poskytnutým úvěrem.

Mezi další přednosti Malého investičního úvěru patří například bezplatné vyhotovení žádosti o úvěr, nenáročná administrativa a možnost odkladu splátek jistiny až o 6 měsíců. „Protože zemědělská výroba je převážně sezónní záležitostí, víme, že právě naši klienti – zemědělci ocení možnost zpětně profinancovat část investovaných výdajů a to za období uplynulých šesti měsíců, případně předčasně úvěr splatit,“ doplňuje Basista.

Malý investiční úvěr je účelový úvěr, který mohou zemědělci využít k nákupu zemědělské půdy, techniky, budov, jejich zařízení aj. Je vhodný také k financování krátkodobých i dlouhodobých investičních záměrů. Splatnost úvěru lze rozložit až na dobu 15 let podle typu investice. Bližší informace o nabídce Malého investičního úvěru pro zemědělce je možné získat na webové adrese www.postovnisporitelna.cz nebo na infolince 800 210 210.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).