Hlavní navigace

První studenti vyzkoušeli díky ČSOB let stíhačkou

V průběhu června si první studenti vyzvedli svoji výhru z podzimní kampaně ČSOB ke Studentskému kontu Plus. Na plzeňském letišti si vyzkoušeli, jaký je to pocit letět stíhačkou. Let vyhrálo po podzimní kampani celkem 10 studentů, jejichž tip ohledně počtu nově uzavřených účtů během kampaně z podzimu 2008 byl nejblíže realitě.

Sdílet

Studenti si na plzeňském letišti nejdříve poslechli instruktáž k tomu, co je ve stíhačce čeká, jak se na palubě chovat jaké jsou postupy, kdyby bylo třeba přistoupit ke katapultáži. Po školení oblékli kombinézy a vyrazili na půlhodinový let stíhačkou.

Anna Zítková, Alex Jakuba a Adam Nedbal si již vyzkoušeli svůj vyhraný let ve stíhačce. Když jsem nasedal do stíhačky, pochopil jsem, že už to není sen ani legrace, ale skutečnost. Že nemohu vystoupit za jízdy, popisuje své pocity Adam Nedbal a Anna Zítková se přidává: Bála jsem se. Před letem nás pilot seznámil s případy, co se může stát, když se do motoru dostane pták, na miniatuře stíhačky předvedl, jaké vruty, pády a krkolomnosti s námi bude dělat, a to vám na klidu nepřidá. Adam Nedbal byl z letu nadšený a popisoval jej: Ty jo, to bylo úžasný. Zažil jsem přetížení, všechno mi začalo těžknout, křivilo mi to obličej. Hned bych letěl znovu. Alex Jakuba dokonce po letu prohlásil, že let pořídí jako dar někomu ze svých blízkých. Chtěl bych, aby měli stejně intenzivní zážitek, jaký výhra od ČSOB umožnila prožít mně.

Podzimní kampaň jsme zaměřili na vybranou skupinu studentů: budoucí právníky, doktory, IT odborníky či ekonomy. Naším cílem bylo ukázat studentům, že jsme pro ně kvalitním, férovým a spolehlivým partnerem, který jim pomůže na cestě za úspěchem v jejich profesním životě. Přistupovali jsem ke studentům jako k budoucím profesionálům, uvedl ke kampani Martin Eyberger, výkonný manažer segmentu Bydlení, úvěry a platební komfort ČSOB. Dodal ještě: Když jsme pro studenty hledali nějakou výhru do loňské podzimní kampaně k ČSOB Studentskému kontu plus, hledali jsme pro ně nový typ zážitku. Let stíhačkou byl tou nejlepší volbou – něco nového, bez hranic a omezení a navíc výborně korespondujícího s mottem kampaně „Vstupte mezi elitu“.

ČSOB Studentské konto Plus bylo navrženo tak, aby odpovídalo potřebám mladých. Celá řada služeb je proto zcela zdarma. Při využívání elektronického bankovnictví a výběrů z bankomatů ČSOB, tak studenti za účet nemusí platit ani korunu. Navíc si mohou na svou embosovanou platební kartu vybrat vlastní design. Období nedostatku peněz mohou snadno překlenout využitím kontokorentu ve výši 20 tisíc korun. Pro zřízení Studentského konta Plus navíc stačí předložit potvrzení o studiu pouze jednou za celou dobu studia. Studentské konto Plus je určeno pro mládež, studenty středních a vysokých škol ve věku od 15. Všechny jeho výhody přitom klientům zůstávají až do 28 let.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).