Hlavní navigace

První bankovní blog v ČR

mBank spustila první bankovní blog v České republice. Komunity bloggerů se v současnosti stávají moderním trendem, a tak předpokládáme, že si také v bankovní problematice a financích najde tento komunikační kanál početnou skupinu příznivců.

Sdílet

mBank chce být svým klientům neustále nablízku

První bankovní blog je otevřen všem, kdo mají potřebu vyjádřit svůj názor na cokoliv z oblasti bankovnictví a financí. Uživatelé internetu mají jedinečnou příležitost konzultovat přímo s mBank svá přání. Tento prostor mohou čtenáři využít také k diskusi o tom, jak si představují služby moderní online banky a co od ní očekávají. První bankovní blog také umožňuje přidávat komentáře k jednotlivým příspěvkům, takže kolem nich vzniká čtenářská komunita, kde probíhají diskuse, výměny zajímavých názorů a bohatých zkušeností.

Máte už dost nesmyslných bankovních poplatků a neosobního přístupu českých bank? První bankovní blog mBank Vám dává jedinečnou příležitost říct to nahlas, a také se pobavit o tom, jak takový stav změnit. Na Vaše články, komentáře či připomínky se těšíme na adrese http://www.mbank.eu/cz/blog/ .

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).