Hlavní navigace

Projektové financování v ČSOB nově řídí Jan Troják

Jan Troják byl nově jmenován ředitelem útvaru Projektové financování, který organizačně působí v segmentu „Korporátní a institucionální bankovnictví“ ČSOB. Pod Trojákovým vedením dostává tento útvar nově definované zodpovědnosti, mezi něž patří kromě projektového financování také spolufinancování projektů využívajících dotace z programů Evropské unie a veřejně prospěšné projekty realizované systémem Public Private Partnership (PPP).

Sdílet

Ing. Jan Troják (37) pracuje v ČSOB od roku 1997 a od začátku svého působení v bance se věnuje projektovému financování. Po ukončení vysoké školy v roce 1991 nastoupil do Výzkumného ústavu materiálu, odkud v roce 1994 přešel na pozici v nižším managementu v Komerční bance.

Jan Troják vystudoval strojní fakultu ČVUT v Praze a absolvoval Bankovní institut. V roce 1998 se zúčastnil stáže v USA v reprezentační kanceláři ČSOB a v loňském roce úspěšně ukončil Central European Academy KBC. Ve volném čase se věnuje sportu, focení a modelářství. Je ženatý a má jednoho syna.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).