Hlavní navigace

Projekt multikanálové distribuce Poštovní spořitelny povede Aleš Pospíšil

[Tisková zpráva] Tým Poštovní spořitelny získal další posilu, projekt multikanálové distribuce nově vede Aleš Pospíšil. Náplní jeho práce bude rozvoj celého konceptu multikanálové distribuce.

Sdílet

„Mým cílem je propojení jednotlivých distribučních kanálů tak, aby vznikl ucelený koncept klientské obsluhy. Z Poštovní spořitelny a Ery by se měla stát moderní a dynamická značka, která bude pro své klienty maximálně dostupná, jednoduchá a vstřícná. Tím se také staneme unikátní na českém trhu,“ upřesňuje Aleš Pospíšil.

Aleš Pospíšil působil od roku 2007 na pozici Ředitele prodeje a distribuce v srbské KBC. V letech 2002 až 2007 byl ředitelem útvaru malých a středních podnikatelů v ČSOB.  Předtím pracoval v Citibank a Unileveru. 

Aleš Pospíšil vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a Prague International Business School. Ve volném čase se zajímá o ekonomickou literaturu a rád si zahraje squash.

Poštovní spořitelna je součástí Československé obchodní banky, a. s.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).