Hlavní navigace

PROFIDEBT zlomil první miliardu!

Jen rok a půl své existence potřebovala společnost Profidebt, s.r.o. k tomu, aby se nesmazatelně zapsala na trhu retailových pohledávek. Pouze tak krátká doba stačila Profidebt–u ke zlomení psychologické hranice první miliardy. Hovoříme-li o miliardě znamená to, že kumulovaný objem nakoupených pohledávek k dnešnímu dni přesahuje v nominální hodnotě miliardu českých korun.

Sdílet

„Jsem velmi rád, že se nám úspěšně daří realizovat obchodní strategii, ale neméně mě těší, že jsme také úspěšně aplikovali naše know – how v oblasti inkasa těchto pohledávek“ vyjádřil se generální ředitel divize PROFIDEBT Ing. Karol Jurák.

Společnost Profidebt, s.r.o. patří do divize PROFIDEBT, která je součástí finanční skupiny PROFIREAL GROUP. Kromě Profidebt, s.r.o. působící v České republice je součástí divize i společnost Profidebt Slovakia, s.r.o. podnikající na Slovensku. V obou těchto zemích je partnerem bank a velkých obchodních společností ze kterých je možné jmenovat, např. GE Money Bank, Živnostenská banka, Raiffeisenbank, Pozemkový fond ČR, Správa kreditných kariet, Tatrabanka, nebo Slovak Telekom.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).