Hlavní navigace

Prodej cizí měny v hotovosti bude v České spořitelně bez poplatku až do konce roku

České spořitelna bude ve svých směnárnách nabízet prodej cizí měny v hotovosti za české koruny až do konce roku bez poplatků. Toto zvýhodnění banka zavedla v červnu letošního roku a původně bylo časově omezeno do konce září. Bezplatný prodej hotovosti v cizí měně se týká všech běžných evropských měn včetně chorvatské měny (HRK) a samozřejmě amerických dolarů.

Sdílet

Zvýhodněný prodej cizí hotovosti je další součástí zvýhodněné podzimní nabídky České spořitelny, která platí do konce roku 2003.

Kromě zvýhodněného prodeje zahraniční měny v hotovosti patří do nabídky také snížení úrokových sazeb spotřebitelských úvěrů – účelových i bezúčelových až na 7,9 % (u účelových) respektive na 8,9 % u bezúčelových (proti 9,5 %).

Součástí zvýhodněné nabídky je i snížení poplatků za produktový balíček Výhodný program na 0,– Kč a za Komplexní program o 50 % na 38,– Kč. V rámci tohoto balíčku klient získává za jednu cenu vše, co potřebuje pro běžné finanční transakce na svém účtu – sporožiro s výhodnější úrokovou sazbou, služby přímého bankovnictví, karty či kontokorentní úvěr.

Dále 50% či 100% slevu získá firemní klientela: správa a vedení běžného účtu pro nově zakládanou společnost je až do konce roku zdarma. Stávající firemní klienti si mohou například pořídit službu přímého bankovnictví Homebanking bez aktivačního poplatku (původně 1 900,– Kč). Od září si mohou nově pořídit i služební platební karty až o 750,– Kč levněji.

Klára Gajdušková
Tisková mluvčí
České spořitelny, a.s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).