Hlavní navigace

Pro více pohodlí na služebních cestách nabízí KB novou charge kartu Diners Club

Komerční banka začala nabízet vysoce prestižní služební platební kartu společnosti Diners Club International pod názvem Diners Club Corporate Card. Karta je určena zejména pro firmy, jejichž zaměstnanci hodně cestují a kterým chce jejich firma zajistit komfort na služebních cestách.

Sdílet

Diners Club Corporate Card je karta typu „charge“, což znamená, že banka umožňuje klientovi přístup ke krátkodobému úvěru s bezúročným obdobím až 55 dní.

„Hlavními výhodami této karty jsou úspory v řízení firemního cash-flow díky odložené splatnosti a rychlý a přehledný systém řízení a kontroly služebních nákladů. Vysoký úvěrový limit, výrazně omezená odpovědnost za ztrátu nebo krádež karty a následné expresní doručení nové karty kamkoliv na světě a nadstandardní doplňkové služby (např. rozsáhlé cestovní pojištění vztahující se i na další 3 spolucestující osoby nebo vstup do vybraných letištních salonků) jsou dalšími výhodami této služební karty,“ vysvětluje Filip Kotora, vedoucí marketingu pro korporátní a municipální klienty KB.

„Věřím, že si nová firemní karta Diners Club Corporate Card najde rychle své příznivce díky skvělým službám i mezinárodní prestiži, kterou se pyšní, a stane se pro klienty Komerční banky minimálně stejně oblíbenou jako všude jinde ve světě,“ dodává generální ředitelka Diners Club Czech, Eva Kárníková.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).