Hlavní navigace

Přijeďte na motokros do Bělé pod Bezdězem

O víkendu 19. – 21. září 2008 se Bělá pod Bezdězem promění v motokrosovou trať. Sejdou se zde majitelé a fanoušci motokrosových a offroadových motocyklů KTM. Motoristický sraz nabídne závody, offroadovou školu na motokrosových speciálech, soutěžních i cestovních motorkách nebo zkušební jízdy na elektrickým skútru Akumoto.

Sdílet

Návštěvníky čekají již tento víkend motokrosové, endurové i supermotové tratě v okolí hradu Bezděz na Mladoboleslavsku. Motocyklová akce je určena jezdcům všech výkonnostních tříd na všech typech motocyklů KTM a Husaberg. Návštěvníkům bez vlastního motocyklu budou rovněž motocykly z výrobní řady KTM zapůjčeny; pro ty nejmenší je připravena mini-motokrosová trať.

Právě značku KTM přivítal Cetelem na konci července tohoto roku do své rodiny Motoúvěrů a nabídl klientům výhodný spotřebitelský úvěr KTM Credit. Prostřednictvím tohoto úvěru lze financovat nákup svého motocyklu či motokrosového speciálu bez registrační značky. Jedná se o osobní spotřebitelský i podnikatelský úvěr s možností profinancovat až 90 % z pořizovací ceny motocyklu s délkou splácení až 72 měsíců. Klient již nemusí zajistit úvěr pořizovacím strojem; úvěr je možný získat rovněž bez deponace technického průkazu. Podnikatelé mohou nárokovat vrácení DPH z fakturované ceny ihned při pořízení.

Klienti si mohou také hned při vyřízení úvěru sjednat výhodné havarijní pojištění, povinné ručení a pojištění schopnosti splácet úvěr, které je ochrání v případě nepříznivých životních událostí, jako je např. dlouhodobá pracovní neschopnost nebo ztráta zaměstnání. Toto pojištění zajišťuje POJIŠŤOVNA CARDIF PRO VITA.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).