Hlavní navigace

Prestižní karta společnosti Diners Club nově v nabídce ČSOB

Sdílet

ČSOB od 11.11.2002 nabízí svým náročnějším klientům kartu společnosti Diners Club, pokládanou za jednu z nejprestižnějších na světě. Jedná se o úvěrovou (charge) kartu, kterou ČSOB vydává ke korunovým účtům a která může sloužit k bezhotovostním úhradám i k výběrům hotovosti, v ČR i v zahraničí. Osobní identifikační číslo (PIN) karty Diners Club si klient může sám zvolit.
Základní úvěrový limit karty je 80.000,– Kč a je vždy snížen o částku uskutečněné platby nebo výběru hotovosti, anebo o částku schválenou při autorizaci. Limit je znovu zvýšen po každé úhradě vyčerpané částky. Přitom splácení probíhá měsíčně.
Nedílnou výbavou karty, zahrnutou v její ceně, je komplexní pojištění pro cesty do zahraničí s nadstandardními limity plnění a samozřejmě i volný vstup do více než 80 letištních V.I.P. salonků.
Pokud dojde ke ztrátě či odcizení karty Diners Club a její držitel ji ohlásí do 48 hodin od této události, nenese za případné zneužití karty žádnou spoluzodpovědnost. V případě pozdějšího oznámení je spoluúčast klienta na ztrátě vzniklé zneužitím karty omezena na 20.000 Kč.
Poplatky za transakce s kartou Diners Club vydávanou ČSOB jsou zúčtovány spolu s vyúčtováním transakce:
* bezhotovostní platba za zboží a služby v ČR – zdarma
* bezhotovostní platba za zboží a služby v zahraničí – 1% z částky transakce (jde o poplatek za konverzi měny)
* výběr hotovosti v tuzemsku i v zahraničí – 4% z vybírané částky.
ČSOB vydává kartu Diners Club s platností 2 roky a roční poplatek za její vedení činí 5.000,– Kč. Je vydávána fyzické osobě, která má účet u ČSOB nejméně jeden rok a po tuto dobu na něm nedošlo k nepovolenému přečerpání zůstatku. Zároveň průměrný měsíční příjem, směřovaný na účet, k němuž je karta Diners Club vedena, by měl být alespoň 40.000,– Kč.

Milan Tománek
výkonný ředitel
Řízení komunikace Skupiny ČSOB

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).