Hlavní navigace

Přeřaďte na vyšší rychlost

HVB Bank nabízí nové úvěrové produkty pro podnikatele a menší firmy s výší úvěrového rámce až 5 milionů korun.

Sdílet

„Přeřaďte na vyšší rychlost“ tak zní motto aktuální reklamní kampaně HVB Bank, ve které propaguje nabídku nových úvěrových produktů pro podnikatele a menší firmy s obratem do 75 milionů korun ročně.

Co se za touto nabídkou skrývá?

HVB Bank přišla na trh se třemi novými produkty: Business Kontokorentním úvěrem, který slouží k pokrytí krátkodobých neočekávaných finančních výdajů a k financování provozních potřeb, dále s Business Investičním úvěrem vhodným zejména k investičnímu financování, např. při pořizování strojních zařízení, nákupu či rekonstrukci nemovitostí nebo obnově administrativních prostor. Lze jej také využít k refinancování vlastních zdrojů vložených do investice. Posledním produktem je Bankovní záruka.

Co je na nabídce nejzajímavější?

Především výše nabízeného úvěrového rámce, která je až 5 milionů korun a vedení podnikatelského účtu Business Konto zdarma po dobu jednoho roku, sdělila Petra Kopecká, tisková mluvčí HVB Bank.

Úvěrový rámec je v rozmezí 200 tisíc až 5 milionů korun, přičemž při získání jakéhokoliv z nabízených úvěrů, má klient automaticky zajištěno vedení podnikatelského účtu Business Konto zdarma po dobu jednoho roku. HVB Bank nabízí úvěr do 5 pracovních dnů od předložení všech dokumentů a posouzení úvěrové žádosti je zdarma. Pokud využíváte Business Konto, pak máte zdarma i založení úvěrového účtu.

Úroková sazba se stanovuje individuálně na základě posouzení bonity klienta. Splatnost úvěrů se pohybuje v rozmezí od 1 roku do 5 let v závislosti na typu produktu a úvěr je možné získat jak v korunách, tak v eurech.. HVB Bank nabízí uvedené úvěrové produkty na všech svých pobočkách. Detailní přehled parametrů jednotlivých produktů naleznete na www.hvb.cz.

Poplatky:

  • Posouzení úvěru je zdarma.
  • Založení úvěrového účtu je v rámci Business Konta zdarma, v ostatních případech 3000,– Kč.
  • Vedení úvěrového účtu
  • a/ kontokorentní úvěr 0,5 % z nečerpané části úvěru
  • b/ investiční úvěr 250,– Kč měsíčně
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).