Hlavní navigace

Přepněte si na vyšší standard

Společnost GE Capital Multiservis provedla koncem roku 2002 a v polovině roku 2003 výzkumy, jejichž cílem bylo zhodnocení obsahové i obrazové kvality všech propagačních materiálů standardního produktu – Multiservis úvěru. Na základě těchto průzkumů nyní přistoupila k celkové změně všech propagačních materiálů.

Sdílet

Společnost GE Capital Multiservis přistoupila ke změně vizualizace tzv. POS materiálů (letáky, plakáty, cenovky, magnetické cenovky, stojánky na letáky) po výzkumech, které probíhaly formou hloubkových rozhovorů s klienty ve věku od 19 – 55 let, jejichž výsledkem bylo zjištění jak je třeba materiály upravit, aby byly pro klienty zajímavé a upoutaly pozornost.

Z dotazování mezi našimi klienty a prodejci vyplynulo, že dosavadní POS materiály nejsou po obsahové i vizuální stránce zcela ideální a je zde prostor pro zlepšení, uvedla marketingová manažerka GE Capital Multiservis Vratislava Konrádová. Na základě prvního výzkumu vytvořila společnost GE Capital Multiservis několik návrhů nových propagačních materiálů. V rámci druhého průzkumu již byly testovány nové materiály a z nich byla vybrána nejlepší varianta.

Pro všechny propagační materiály produktu Multiservis úvěr jsme zvolili výraznější, veselejší barvy a celkově odlehčili textovou část, popisuje nejviditelnější změny Vratislava Konrádová. Hlavním mottem je nadpis: „Přepněte si na vyšší standard“. Podle Vratislavy Konrádové by měl klientovi asociovat, že právě s GE Capital Multiservis si může zvýšit svoji životní úroveň a nakoupit zboží, které potřebuje či po kterém touží.

Jednou z výrazných změn je mimo jiné zjednodušení formuláře Potvrzení o výši pracovního příjmu a uvedení dvou konkrétních příkladů splácení, podle měsíční splátky a podle doby splácení, dodala Vratislava Konrádová. Upraveny jsou také rozměry všech POS materiálů, čímž se docílilo praktičtějšího využití a rozšíření možností umístění na prodejnách.

Klienti se mohou s novými propagačními materiály GE Capital Multiservis setkat na šesti tisících místech po celé České republice nebo na webových stránkách společnosti www.gecmultiservis.cz.

Petra Kopecká, manažerka komunikace GE Capital Multiservis

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).