Hlavní navigace

Představitelé leasingového světa se sešli v Praze

[Tisková zpráva] V závěru druhého červnového týdne se v Praze konala konference asociace IFLA (International Finance and Leasing Association / mezinárodní finanční a leasingová asociace), která je zájmovým sdružením předních leasingových a finančních společností z celého světa. Pražské konference, se zúčastnilo 28 vedoucích představitelů firem, celkem z 15 států z Evropy, Asie, Indie a Afriky. Společnost ČSOB Leasing je od roku 1998 exklusivním členem IFLA za Českou republiku a konferenci v Praze organizačně zajišťoval.

Sdílet

„IFLA je jedinečnou organizací, zaměřenou na porovnávání výkonnosti různých oblastí aktivit, jako je finanční výkonnost, risk management, IT, marketing, lidské zdroje apod. v leasingovém a finančním podnikání. Konference je místem, kde lídři a manažeři organizací prezentují své myšlenky, know-how a zkušenosti. Otevřená platforma, možnost sdílení informací obohacuje a podporuje podnikání všech členů. Pro letošní rok jsme si stanovili jako hlavní téma „Jak být znovu úspěšný po období ekonomické recese“. Na konferenci byly představeny zkušenosti mnoha členů asociace zaměřené právě na podnikání v období po krizi a členové aktivně diskutovali své zkušenosti z jednotlivých zemí.“ uvedl ke konferenci v Praze president asociace pan Kjell Stronen.

„Jsme velmi potěšeni, že se konference IFLA konala v Praze, jednalo se po deseti letech o druhé setkání předních představitelů leasingového světa v České republice. IFLA, jako odborné sdružení, je pro nás velmi zajímavou a přínosnou platformou, kde mají její členové možnost porovnávat organizaci a výkonnost společností, sdílet myšlenky a využít inspirace z různých zemí světa ve stejném oboru podnikání“ komentuje průběh konference Libor Bosák, předseda představenstva a generální ředitel ČSOB  Leasing.

Více informací o asociaci IFLA naleznete na: www.ifla.com


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).