Hlavní navigace

Právní kancelář Salans nyní působí i v Německu - nová kancelář otevřena v Berlíně

Mezinárodní advokátní kancelář Salans úspěšně uskutečnila dlouho očekávaný vstup na německý trh právních služeb a nově připojila do své sítě kancelář v Berlíně.

Sdílet

Ke kanceláři Salans se připojili všichni společníci, právníci a daňoví poradci, ale i další pracovníci dřívější berlínské advokátní kanceláře Haarmann Hemmelrath & Partner. Salans nyní díky tomuto kroku získala kancelář v Berlíně zaměstnávající na 35 právních odborníků. Celkový počet kanceláří Salans se tak zvýšil na šestnáct. Tyto kanceláře se nacházejí v Evropě, Severní Americe a v Asii.

Dariusz Oleszczuk, Global Managing Partner kanceláře Salans poznamenal: Tento nový vývoj je pro nás velice důležitý. Německo je klíčovým trhem a přítomnost Salans na tomto trhu byla vždy součástí naší evropské strategie. Nově otevřená kancelář v Berlíně představuje významný milník v rozvoji Salans jakožto vskutku globální právní firmy.

Detlef Olufs, vedoucí společník berlínské kanceláře komentoval připojení k advokátní kanceláři Salans takto: Jsme velice potěšeni tím, že jsme zvolili právě mezinárodní advokátní kancelář Salans, která pro nás představuje velmi atraktivní perspektivu. Salans je v současnosti schopna nabídnout svým klientům z celého světa komplexní právní služby v Německu. Silná mezinárodní dimenze Salans bude pak rovněž přínosem pro naše klienty z Německa.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).