Hlavní navigace

Povolený debet KB pro lékaře a lékárníky

V Praze 3.března 2006 – Komerční banka nabízí výhodné řešení pro lékaře a lékárníky pro financování běžných provozních potřeb. Lékaři a lékárníci mají možnost využít povolený debet s výhodnou úrokovou sazbou pouhých 8 % p.a. To například znamená, že čerpání 100tisícového povoleného debetu s 8% sazbou vyjde lékaře jen na 667 korun měsíčně. Díky povolenému debetu může lékař či lékárník získat až 3 milióny korun, takže nemusí nijak omezovat provoz ordinace a snadno uhradí své běžné výdaje.

Sdílet

Získání povoleného debetu je velmi jednoduché a rychlé. Stačí předložit finanční výkazy a na základě jejich vyhodnocení může lékař čerpat až 3 milióny korun, a to s úrokovou sazbou 8 %. Stávající klienti KB mohou získat povolený debet až do výše 100 000 Kč i bez nutnosti posouzení finančních výkazů, v tomto případě je úroková sazba 10 % p.a. Žadatelé o povolený debet nemusejí předkládat faktury za poskytnutou zdravotní péči ani žádné doklady k hmotnému zajištění povoleného debetu. Vyřízení povoleného debetu je zdarma.

Povolený debet je možné sjednat k jakémukoli podnikatelskému běžnému účtu nebo balíčku KB, včetně balíčku Optimum Medicum, který je speciálně určen pro zdravotnické subjekty. Peníze získané z povoleného debetu lze použít k bezhotovostní platbě z účtu, ale třeba i tehdy, když se lékaři nebo lékárníkovi nedostává hotovosti. Potřebnou hotovost může vybrat i z bankomatu. Nové parametry povoleného debetu platí pro všechny klienty KB, tzn. pro nové klienty i pro klienty, kteří povolený debet již využívají.

KB se klientům z řad lékařů a podnikatelů ve zdravotnictví věnuje dlouhodobě a je také jednou z bank, která má pro tyto zákazníky v nabídce speciální produkty každodenního bankovnictví i financování. Zvýhodněním úrokové sazby povolených debetů vycházíme vstříc našim klientům a pomáháme jim překlenout nepříznivé období, kdy se například opozdí proplacení faktury. Taková situace může někdy trvat i několik měsíců a povolený debet umožňuje našim klientům i v takovém případě financovat běžné provozní potřeby ordinace, vysvětluje Monika Pouzarová, vedoucí segmentu Podnikatelé.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).