Hlavní navigace

Poštovní spořitelna zjednodušuje splátkovou kartu

[Tisková zpráva] Od 1.září mohou klienti Poštovní spořitelny využít jako malou půjčku do kapsy vylepšenou Era splátkovou kartu. Poštovní spořitelna se rozhodla upravit její podmínky tak, aby se klienti v nabídce lépe orientovali a aby co nejvíce odpovídala jejich potřebám. Nabídka možných limitů se zjednodušila a nově dosahuje až 30 000 korun.

Sdílet

„Nově mohou naši klienti využít limit až ve výši 30 000 korun pro stávající klienty. Zároveň jsme sjednotili poplatek za výběr  hotovosti. Každý zákazník tak jednoduše ví,  kolik ho výběr bude stát, a navíc se nemusí rozmýšlet, kde bude hotovost vybírat,“ popisuje změny Milan Jursík, manažer marketingu Poštovní spořitelny.

Navíc již od 1.července může každý majitel Era splátkové karty vybírat hotovost a platit za služby na poštách. Držitelé těchto karet tak mají k dispozici kromě všech bankomatů ČSOB a Poštovní spořitelny také síť 3300 poboček České pošty.  Na postě mohou nejen vybírat či vkládat hotovost, ale také platit za služby, například složenky, zboží na dobírku nebo dálniční známky.

  Era splátková karta je malá půjčka, která zajistí jednoduchý a rychlý přístup k penězům. Díky stále stejným měsíčním splátkám po celou dobu splácení nabízí jistotu, že splátky nepřerostou přes hlavu a jejich výše nezatíží rodinný rozpočet. S Era splátkovou kartou se neplatí žádný poplatek za vedení a správu. Předčasné splacení je možné kdykoliv a také bez poplatku. Navíc není potřeba mít účet u Poštovní spořitelny.

Era splátkovou kartou se dá platit za nákupy v obchodech či na internetu a vybírat hotovost v bankomatech, na poštách a díky CashBacku zdarma i na pokladnách vybraných obchodů. S kartou navíc každý dostane slevu na nákup pohonných hmot 0,40 Kč na litr u čerpacích stanic Čepro EuroOil. Půjčku lze jednoduše sjednat na Finančních centrech PS nebo pobočkách České pošty.Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).