Hlavní navigace

Pomoc KB po orkánu Emma

Komerční banka se rozhodla vyjít vstříc občanům i podnikatelům, kteří byli postiženi ničivým orkánem Emma. Nabízí proto spotřebitelské a podnikatelské úvěry, které umožní okamžité řešení havarijní situace i případnou rozsáhlejší rekonstrukci poničených nemovitostí.

Sdílet

Občanům, kteří byli zasaženi vichřicí, přináší Komerční banka speciální nabídku spotřebitelského úvěru na řešení jejich nepříznivé životní situace. Spotřebitelský úvěr se sazbou 7,9 % je poskytován zcela zdarma, nulové jsou i poplatky za vedení úvěru.

Pro podnikatele a firmy je k dispozici Profi úvěr za zvýhodněných podmínek. Atraktivní úroková sazba 7,9 % a nulové poplatky za poskytnutí úvěru i za jeho vedení po celou dobu splatnosti umožní podnikatelům získat velmi levné finanční prostředky až do výše 8 mil. Kč. Podnikatelé, kteří mají účet v KB alespoň 6 měsíců, mohou získat až půlmilionový Profi úvěr (v případě vlastnictví účtu 12 měsíců možnost získat až 1 milion Kč) bez jakéhokoliv dokládání příjmů. Stačí předložit identifikační dokumenty.

Pokud již občané či podnikatelé úvěr u Komerční banky čerpají a vlivem živelné pohromy se dostali do problémů se splácením, nabízí Komerční banka možnost změny splátkového plánu a de facto odložení splátek.

Občané i podnikatelé postižení vichřicí mohou o úvěry žádat od středy 5.3.2008. Tato nabídka je platná až do konce dubna 2008.

Komerční banka také nabízí všem postiženým klientům, kteří mají uloženy peníze na termínovaném účtu, mimořádný výběr zcela bez poplatku. Všechna majetková pojištění, která Komerční banka nabízí ve spolupráci s pojišťovnou Allianz, kryjí škody v důsledku živelné události. Klienti se tak mohou plně spolehnout na pojistnou ochranu těchto produktů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).