Hlavní navigace

Pojišťovnou roku se již potřetí stala Česká pojišťovna

Praha (26. října 2006) - Česká pojišťovna již potřetí za sebou zvítězila v kategorii Pojišťovna roku v soutěži MasterCard Banka roku 2006. V konkurenci dalších 19 pojišťoven zabodovala i se svým produktem DYNAMIK Plus, který obsadil v kategorii Životního pojištění druhou pozici. Úspěšný byl také Penzijní fond ČP, který vyhrál kategorii Penzijní fond roku.

Sdílet

„Jde o hattrick, který umocňuje naše červnové vítězství v podobné anketě Asociace českých pojišťovacích makléřů,“ konstatoval předseda představenstva České pojišťovny Ladislav Bartoníček. Všechna tato prestižní ocenění dokazují, že ČP je společností, kterou vysoce uznávají nejenom klienti, ale i odborníci.

O vítězství osmi z deseti kategorií rozhodovala porota složená z 50 odborníků, mezi nimiž jsou manažeři významných firem, zástupci médií, akademické sféry a státní správy. Hlasování probíhalo korespondenční formou pod notářským dohledem, stejně jako zpracování výsledků.

Oceněný produkt DYNAMIK Plus je pojištěním nové generace, které provází pojištěného až do důchodu a kdy celou řadu jeho vlastností může měnit i v průběhu pojištění podle momentální situace. Jeho výhodou je možnost dobře investovat peníze, které postupně spoří. Způsob zhodnocení peněz si přitom volí buď v rámci pěti programů, nebo investováním do investičních fondů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).